Nowa gałąź radzieckich HT od IS?, cz. II

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Wiec po co macie grafike z kw13 i wprowadzacie w blad ludzi?

Scorpi

O mądry i wszech wiedzący rykoszecie nie wiesz może jak to będzie z t-10 i jej nową gałązką czy warto to odkupić i gromadzić exp ? Czy ten że exp zgromadzony na niej przejdzie z nią czy zostanie na tym podmienianym ?

paulos237

do tej pory zostawał kolego więc raczej będziesz miał go na tym nowym czołgu a na t10 odnowa będziesz musiał zbierać ale odkupić się opłaca bo w tedy tego drugiego dostaniesz gratis… ale to tylko teoria więc wyjdzie w praniu 🙂

Anonimowo

Ktoś poda link do tej zakładki na forum z tym tematem bo nie mogę znaleźć

Anonimowo

FAAAAAJNIE a ja kupiłem kv-13 i jeszcze załogę z eventów z ubierania choinki zrobiłem na niego THANKS WG

Scraber

Trochę nie rozumiem argumentu dlaczego KV-13 musiałby zmienić klasę.
Jakoś nikomu nie przeszkadza jak Leo przechodzi w Emila, a amerykańska linia lightów idzie w medy by skończyć na ciężkim.

ŻrymBigosCoWieczór4LIFE

Na anglojęzycznym forum już parę osób wyraziło swoją dezaprobatę dla Szwedzkiej lini ciężkiej, która zaczyna się od lajtów, przechodzi w medy i kończy się na ciężkich.

Miki

Scraber już może nie pamiętasz ale kiedyś była podobna akcja z M7 (LT 5 tieru) gdy ten będąc po M5 stuart (LT) był medem a potem przechodził w T21 (znowu LT). To może dlatego WG myślało o zamianie KV-13 na HT, bo jedną z dróg do zbadania go jest KV-85 (HT) a potem KV-13 szedłby znowu na ciężara (KV-2sH czy jakoś takoś)

z0nk

Prosty przykład zmian – Crusader, kiedyś light, teraz med. Nie żeby mi akurat to przeszkadzało ale KV-13 bym nie ruszał, prototyp tego czołgu miał być jako średni z tego co kojarzę.