Kalendarz adwentowy 2018 – Dzień 21

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
spokojny

a tak poza tematem do kiedy trzeba przypisać załogantki z choinki i zniżki na czołgi ?

Mid

prawdopodobnie do marca. WG ma podać dokładną date

sokot

Ja go wygrałem w prezencie. Ogólnie to już chyba lepiej te prezenty kupować. wydałem 160 zeta i trafiłem skorpiona Sentinela, 12 tys golda i około miliona srebra. Ciekawe czy cały czas tak wchodzą prezenty w tych paczkach – ja kupiłem drugiego dnia.

sokot

Ja go wygrałem ze skrzyni – ogólnie opłaca się te prezenty brać. kupiłem za 160 zeta. dostałem skorpiona, sentinela, 12000 tys golda i srebra około 1000 000. Nie wiem czy teraz też tak wchodzi – ja kupiłem paczki drugiego dnia.

Anonimowo

Szkoda ze zadnego LT nie dali 🙁 a przegapiłem 1 dzien..

No

A jakie są te przypuszczenia?

69kotek1988

Bez jaj Już Skorpion był co chwile w sklepie w promocji i jeszcze go dali do kalendarzu a po za tym jako prezent jest w skrzyniach oni juz totalnie nie mają pomysłów na czołgi.

Proximus

jak to WG przeczyta to jeszcze wykorzysta do promowania swojej miliardowej nowej w ogóle nie op premki, tak tak, woda na ich młyn…

Anonimowo

Prezent ze skrzyń jest losowy. Możesz kupić 500 skrzyń i ani jednej 8 nie dostaniesz. A tu masz pewną “wygraną”.

Bobobobo

22:Patton 59
23: Somua albo jakiś GF
24:Mauerbrechier
Takie moje typy 🙂

notch23

nie dadzą GF

Anonimowo

Szkoda czekałem na jakiegoś lt z gf.

Anonimowo

Jeden chyba z bardziej uniwersalnych TDków. Można snajpić z czerownej (choć lepszy i tak jest tu Strv S1), można gdzieś bliżej linii ataku (coś dla bardziej doświadczonych). Co do samego działa… Ono nigdy nie dostało nerfa jak to twierdzą niektóre persony. Od samego początku miało swoje chwile, że było bardzo nieprzewidywalne i nawet niewielkie rozwalenie celownika mogło zaowocować soczystym kalafiorem. Prędkość pocisku też nigdy nie była genialna, a przez to leciał delikatnym lobem. A lob jak wiadomo chyba… Może dziwnie się zakończyć.

Truth is God

To celowanie mnie denerwuje. Wg ostatnio powiedziało że jaj ma się skupiony celownik to 80% szans na trafienie prosto w punkt. Tyle że jak się lekko trąci myszką to prawie zawsze kalafior. Coś powinni z tym zrobić. Powrócić do wersji o.63.

Drax

ta, a 25 “po wielu prośbach postanowiliśmy zrobćc Wam prezent, jedyna taka okazja DEFENDER w jedynym zestawie z rokiem premki i 100k golda za jedyne 599 zł

Lelek

To jutro is2 berlin, 23go typek a w wigilie mauercostam tak? :p

Kisiel

Ja myślałem, że ta tajemnicza “Interesująca oferta” 23 grudnia to będzie Cromwell B, ale pojawił się wczoraj, więc całe przewidywania szlag trafił.
Teraz myślę, że będzie coś takiego:
-22- Type 59 patton
-23- coś? Może Is 2?
-24- Mauerbrechier (chyba to się tak wabi)

Lelek

Napiszcie co i jak 🙂 to i tak już końcówka