Zatoka Rybacka HD przechodzi kolejne zmiany!

Właśnie został udostępniony film, który pokazuje kilka zmian na Zatoce Rybackiej, które zostały wprowadzone by ulepszyć gameplay na tej mapie w jakości HD.

Aktualnie już 16 map zostało przerobionych do jakości HD i trwają nad nimi prace wykończeniowe. Co do Zatoki Rybackiej zmiany dotyczą przede wszystkim środkowej części mapy jak i plaży, która będzie teraz mieć znaczącą rolę jeśli chodzi o pozycje na mapie.

 

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rudy

Jedyne co mi się nie podoba to że kościół jest uszkodzony a inne budynki obok są całe .

Zbyszekk
fami

Bawią się jak dzieci robią mapy HD, kolorowanki , wycinanki a co patch to a gra działa jak ruski samochód , kolejna poprawka i jeszcze więcej mikro patch. Niedługo to będzie ver. 9.22 ale po niej szybkie poprawki i po 30 dniach bedzie ver. 9.22.1234243545.23254.00001

Anonimowo

Polska mentalność….dobrze wiadomo że gdyby WG wzięłoby się za naprawianie bugów to polaczki ze swoim 500WN8 zaczną krzyczeć “gdzie som nasze mapy w hade?????!!!! Złodzieje ruskie oddawajcie piniondze!!!!11!

fck commies

a ty trolu co, adwokatem ruskich jesteś?

Anonimowo

Heh…trollu…Jak się nie ma argumentów to pozostaje tylko zwymyślać od trollu?

tankista4

Prezentacja mapy w HD na ustawieniach medium… Żal.

Cornimati

Nie żal tylko możesz sobie zobaczyć jak na ustawieniach medium będzie to wyglądało. Niektórzy nie będą mogli grać na najwyższych ustawieniach.

tankista4

G**** mnie to obchodzi. To jest prezentacja możliwości gry i ma być na fullu.

Mati

Wow 16 map, idą jak burza 🙂