Test publiczny 0.6.15

Z przyjemnością przedstawiamy biuletyn deweloperski dotyczący aktualizacji 0.6.15, w którym omawiamy wszystkie najnowsze zmiany. Czytajcie dalej, dowiedzcie się więcej i weźcie udział w teście publicznym, aby osobiście wypróbować wprowadzone zmiany.

Nadchodząca aktualizacja wprowadzi nową operację „Nagai”, nowy port i kampanie z unikatowymi przedmiotami kolekcjonerskimi oraz sygnały noworoczne dla wszystkich okrętów. Weźcie udział w teście publicznym i wypróbujcie zmiany w nadchodzącej aktualizacji gry.

Druga runda testów publicznych już wkrótce – obserwujcie więc czujnie portal, gdzie znajdziecie więcej informacji.

Runda pierwsza testu publicznego rozpocznie się o 17:30 w czwartek, 7 grudnia i będzie trwać do 14:00 w poniedziałek, 11 grudnia.

Ważne! Aktualizacja jest wciąż testowana, więc informacje zawarte w tym biuletynie mają charakter orientacyjny i odpowiadają stanowi prac w chwili publikacji artykułu. Niektóre zmiany i nowe funkcje mogą zostać wycofane w ostatecznej wersji lub wdrożone w inny sposób. Zrzuty ekranów, wartości parametrów i szczegóły dotyczące mechaniki gry mogą nie odzwierciedlać ostatecznej wersji aktualizacji.

Zmiany w rundzie 1

Operacja Nagai

Do gry została dodana nowa operacja dla okrętów VII poziomu. W tej operacji będą do wykonania następujące zadania:

 1. Przełamać silnie umocnioną linię obrony wroga.
 2. Zbliżyć się do bazy wroga i zapewnić wsparcie desantowi piechoty, jednocześnie niszcząc okręty wroga.

Możecie ukończyć tą operację na dwa sposoby – poprzez ochronę lądowania jednostek desantowych do jego zakończenia lub poprzez zniszczenie wszystkich jednostek bojowych nieprzyjaciela. Wasza strategia powinna zależeć od kompozycji drużyny i preferowanego stylu gry.

Nowy port

Aktualizacja 0.6.15 wprowadza nowy port „Hamburg”, który zostanie automatyczny wybrany dla wszystkich graczy po publikacji. Port zawiera elementy historycznie. Zostanie również dodany do listy portów.

Nowe kampanie i kolekcje

Aktualizacja wprowadzi dwie nowe kampanie. Pierwsza z nich nazywa się „Bitwa o Przylądek Północny”. Poświęcona jest historycznej bitwie, która miała miejsce 26 grudnia 1943 i była częścią Kampanii Arktycznej. Była to ostatnia bitwa między brytyjskimi i niemieckimi okrętami flagowymi podczas II wojny światowej. Każda misja tej kampanii nawiązuje do poszczególnego etapu tej bitwy.

Druga kampania poświęcona jest uroczystościom noworocznym. Za ukończenie obu kampanii gracze będą nagradzani różnymi przedmiotami z nowej kolekcji, inspirowanymi Bitwą o Przylądek Północny. Wśród nich znajdą się elementy okrętów, zdjęcia, odznaki i herby.

Kryteria ukończenia misji będą o wiele łatwiejsze podczas testu publicznego, aby prościej było przejść kampanię i zdobyć nagrody. Nagrody końcowe w teście publicznym będą różnić się od nagród na serwerze głównym.

Noworoczna syrena okrętowa

Uroczystości noworoczne zbliżają się wielkimi krokami. Jak lepiej uczcić Nowy Rok niż unikalnymi syrenami okrętowymi! Wszystkie okręty będą mogły zagrzmieć swoimi unikalnymi syrenami. Każde użycie sygnału dźwiękowego (domyślnie klawisz N) zużywa jego czas aktywacji (łącznie 4 sekundy). Czas aktywacji zacznie się regenerować po 15 sekundach od użycia syreny.

Nie trzeba używać syreny ciągle przez 4 sekundy, można podzielić czas aktywacji na kilka krótszych gwizdnięć. Pełne odnowienie czasu aktywacji może potrwać do 45 sekund. Każdy okręt ma swój unikalny ton syreny. Zasięg syreny okrętu zależy od dystansu do innych okrętów (jest najgłośniejsza z 1–2 km, a najcichsza na 5–6 km). Możecie usłyszeć dźwięk syreny okrętów wroga wykrytych przez Was lub przez Waszych sojuszników. Użycie lornety również wpływa na głośność syreny. Miłej zabawy!

Co można wygrać?

Zdobędziecie po 3 flagi sygnałowe każdego rodzaju na głównym koncie za rozegranie 1 bitwy losowej lub kooperacyjnej na serwerze testowym.
Możecie zdobyć jeden dzień konta premium na koncie głównym za zebranie wszystkich przedmiotów z nowej kolekcji w teście publicznym.
Ukończcie kampanię „Duke” na teście publicznym, aby otrzymać 10 kamuflaży „Typ 6”.

Pięć specjalnych flag sygnałowych każdego typu (patrz poniżej) za zdobycie 5 gwiazdek w operacji „Operacja Nagai”:

Wygląd Nazwa flagi Działanie flagi
Smok  

+333% PD dowódcy

 

Wywerna  

+50% kredytów

 

Uroboros  

+777% wolnych PD

 

Hydra +50% PD

+150% PD dowódcy

+250% wolnych PD

Czerwony smok  

+100% PD

+100% PD dowódcy

 

Swoje nagrody będziecie mogli odebrać na specjalnej stronie. Informacja o terminie odbioru nagród zostanie wysłana na Wasz adres e-mail podany podczas rejestracji konta testowego w dniu aktualizacji lub trochę później. Uwaga: nagrody otrzymają tylko gracze, których konto testowe zostało zarejestrowane na ten sam adres e-mail, co konto standardowe.


Jakie zasoby otrzymacie na serwerze testu publicznego?

 • Na początku testu gracze otrzymają okręty VII poziomu wraz z dowódcami posiadającymi 15 punktów umiejętności.
 • Koszt badań okrętów VII lub wyższego poziomu zostanie obniżony, dzięki czemu gracze będą mogli szybko dotrzeć do X poziomu.
 • Obniżone zostaną ceny badań modułów.
 • Konto poziomu 15 po zalogowaniu.
 • Wszyscy gracze otrzymają 14 dni dostępu do konta premium przy pierwszym logowaniu.
 • 30 000 dublonów, dzięki którym wszyscy mogą przeszkolić dowódców.
 • Kredyty: 500 000 000.
 • Zestaw flag sygnałowych do testowania: 10 sztuk każdej flagi sygnałowej z wyjątkiem specjalnych flag sygnałowych.
 • Cena zerowania umiejętności dowódców zostanie obniżona: 1 dublon = 1 punkt umiejętności.

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments