Czołgi lekkie najwyższych poziomów w aktualizacji 4.2 – PS4 & Xbox ONE

6 grudnia będzie miała miejsce ostatnia duża aktualizacja w 2017 roku! Zabierzcie nowe czołgi lekkie X poziomu na przejażdżkę po zimowych krainach, po czym rzućcie okiem na nowe drzewo technologiczne VIP premium. Ale to nie wszystko…

Czołgi lekkie na X poziomie

To jest coś, na co czekał każdy zagorzały zwiadowca! Aktualizacja 4.2 wprowadza nowe gałęzie czołgów lekkich rozpoczynające się od poziomu V i kończące się na poziomie X. Choć nadal są pojazdami wsparcia, nowe czołgi lekkie są oczywiście mocniejsze i szybsze, co pozwala im osiągnąć przewagę w bitwie. Może nie dorównują czołgom średnim siłą ognia, ale wciąż potrafią przebić boczny i tylni pancerz czołgów ciężkich. Znakomita prędkość i maskowanie to zabójcze połączenie na wyższych poziomach.

Wprowadzenie nowych pojazdów wiąże się ze zrównoważeniem systemu losującego – czołgi lekkie będą teraz dobierane w drużyny jak inne typy pojazdów: +/-2 poziomy. Więcej informacji o zmianach w równoważeniu będzie dostępnych w pełnej liście zmian, którą opublikujemy wkrótce.

NOWE CZOŁGI LEKKIE

  • LTG
  • T71 CMCD
  • HWK 12
  • Bat Chat 12 t
  • WZ-132-A
  • T-100 LT
  • Sheridan
  • Rheinmetall Panzerwagen
  • AMX 13 105
  • WZ-132-1

Co się stanie z przedmiotami na czołgach lekkich, które już mam zbadane lub kupione w garażu? Przykładowo: pakiety, PD, załoga, emblematy, kamuflaże itd.

Wszystkie czołgi, których to dotyczy, zostaną zresetowane do podstawowych pakietów, a cała dodatkowa amunicja zostanie przeniesiona do rezerw, o ile dany pakiet jest wciąż dostępny. Jeśli nie, to otrzymacie rekompensatę w srebrze.

Gracze posiadający przynajmniej jeden czołg lekki, który zostaje przeniesiony na wyższy poziom
(w tym M41 Bulldog, LTTB, T49, Ru 251, T-54 ltWt., AMX 13 90 i T-50):

Zachowacie wszystkie czołgi przeniesione na wyższy poziom. Ich personalizacje, materiały eksploatacyjne, PD i statystyki zdobyte na wcześniejszym poziomie, załogi i status elitarny nie ulegną zmianie. Zbadany pojazd pozostanie zbadany na nowym poziomie, a stałe elementy personalizacji będą dostępne po ponownym zakupie pojazdu. Nowe czołgi i pakiety wymagane do zachowania linii technologicznej zostaną opracowane.

Nowe zimowe krainy czarów

BERLIN – ZIMA

Kampania War Stories „Punkt zapalny: Berlin” wprowadziła niemiecką stolicę do World of Tanks na konsolach, a od teraz w bitwach standardowych gracze będą mogli wylądować w wielkim mieście spowitym srogą zimą.

URWISKO – ZIMA

Na Urwisku dni stają się coraz krótsze i temperatura nieustannie spada – w nowym wariancie śnieżyca pokryła całą mapę białym puchem.

Drzewo technologiczne VIP premium

W nowej aktualizacji 4.2 będziecie mogli zobaczyć statystyki czołgów premium, które nie widnieją w zwykłym ekranie badań, dzięki nowemu drzewu technologicznemu VIP premium! Teraz nie nie będziecie mieli problemu z dostępem do informacji o rzadszych czołgach premium. Podobnie jak w standardowym drzewie technologicznym nieposiadane czołgi będę zaznaczone na szaro, a posiadane – oznaczone zieloną ikoną. Teraz możecie łatwo znaleźć ten wymarzony pojazd, więc nie przeoczycie następnej wyprzedaży!

Niech powiewa flaga Twojego czołgu

Możecie teraz dodawać flagi do swoich czołgów! Wybierzcie standardową flagę lub stwórzcie swoją, używając ponad 500 emblematów i napisów, 10 kolorów, 7 styli i 6 wzorów. Pokażcie, że Wasza flaga (i czołg) należą tylko do Was!

Flagi znajdziecie w menu personalizacji.

Od „wykrytego” do „namierzonego”

W aktualizacji 4.2 komunikat „wykryty” został zmieniony na „namierzony”. Ta zmiana została wprowadzona, gdyż komunikat nie jest już uzależniony od kierunku – zostaje aktywowany bez względu na to, w którym kierunku patrzycie. Powinno to pomóc w rozeznaniu w sytuacji. Ten komunikat aktywuje się tylko, gdy przeciwnik Was wykryje, a jego kamera skierowana jest na Was.

Widok artyleryjski (z lotu ptaka) nie aktywuje tego ostrzeżenia.

I MoLaR I

Weteran pól bitewnych na konsolach. Gram w WoT w edycji konsolowej od samej premiery. Swoją wiedzę na temat gry i broni pancernej z okresu II WŚ, staram się przekazać poprzez artykuły oraz filmy na YouTube.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WiemBoWidzialem

O nie Zmarnowales 40zl Kiedy znowu tyle zarobisz?!

MiroElite

wot okradł ludzi po nowej aktualizacji grałem t49 i szedłem do t54e1 i t57h specjalnie na miesiac kupiłem golda i teraz musze się wrucić do 4 poziomu coś tu nie halo napisałem na stronie wot console a oni odisują że przyroda