180 dni konta Premium i 6000 sztuk złota w promocji w World of Warplanes

Czołgiści, normalnie staramy się omijać temat sklepu Premium oraz promocji, które się w nim pojawiają. Wyjątkiem są zazwyczaj specjalne pojazdy Premium, z którymi oferty zawsze są dosyć ciekawe. Dzisiaj robimy kolejny wyjątek, a to dlatego, że wielu z naszych czytelników jednak wydaje pieniądze na grę, a taka gratka może się już nie powtórzyć.

Chodzi dokładnie o ofertę, którą możecie nabyć w sklepie…. World of Warplanes. W sklepie pojawił się zestaw 180 dni konta Premium i 6000 sztuk złota za 159,56 zł. W detalu za taką liczbę monet i dni Premium zapłacilibyście niecałe 280 zł, więc niektórym z Was oferta ta może przypaść do gustu. A czemu piszemy o promocji w World of Warplanes, a mówimy o WoT? Pamiętajcie, że gry te, w przeciwieństwie do World of Warships, dzielą ze sobą zapasy złota i dni Premium. W skrócie – jeżeli kupiliście “premkę” w czołgach, automatycznie macie ją też w WoWp. Ciekawym jest to, że często oferty w poszczególnych sklepach są różne i czasami można trafić na fajne perełki, jak ta dzisiejsza.

Oczywiście nie namawiamy nikogo do skorzystania z oferty i wyłożenia realnych pieniędzy na wirtualną rozrywkę. Ci, którzy jednak są zainteresowani dosyć ciekawą promocją, zapraszamy pod ten link, gdzie możecie nabyć zestaw.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
MM

Polecam promocje. Zakupiłem w WOWP działa konto premium i złoto w WOT. Od kilku lat nic nie kupiłem od WG ale ta promocja jest naprawdę atrakcyjna.

Niro

Nawet za 100zł nie kupię od tej firmy nigdy niczego nigdzie i chooooooy! Grają z graczami w kulki, PLNy polecą na co innego. xD Wincyj OP premek, WG! I wincyj bugów.

Franqdzbanq

A ja kupie bo mnie stac. Wole wydac na pixele niz na faje i alkochol. Kupie bo to nawet dobry deal yest no i nie jestem cebulakiem, ktory weszy wszedzie spisek

Ja

+20% procentowy rabat, to wychodzi 127,65. 🙂

Szczecinianin

Ja dostałem 20% zniżki na T 34 …:)

FAN

o ch*j ale okazja <3

swawolny

BugGaming się zorientował, że zaliczyli finansowy fail z promocją i usunęli 🙂

Marcin93

Wciąż jest, wystarczy się zalogować.

Proximus

Dodatkowo w WoWp połaczony z WoT jest jeszcze free exp, to co tam nafarmimy mamy też w WoT 🙂
Jest też system zdobywania żetonów za które można zdobyć również konto premium, zupełnie za free ale to już jest trochę grania .

Zib

A konto premium idzie na 3 gry !!!chyba ktos zapomniał o Wows

sonic

Frajera szukają. Nawet złotówki nie wydam na tą grę. Ustawiony mm, żeby tylko premium kupić.

Zib

Nie musisz .nikt ci nie każe.Ja np.nie pale fajek i ta kase wydaje co miesiac 40zl

sonic

No tego by brakowało bym musiał. Napisałem, dlaczego nie wydam złotówki. Mają graczy w poważaniu i tyle. Przez takich jak Ty robią co chcą i śmieją się Ci w twarz. Patrz marsz narodów czy misje osobiste!

Znafca

A ty ćwierćinteligencie po kiego grasz jak cię tak oszukują? Jesteś jakaś ubezwłasnowolniona pipa, że nie potrafisz podjąć męskiej decyzji i powiedzieć: “Dość. Nie gram w to w ogóle”? Ale nie. Muszę grać i/lub płakać wszędzie gdzie się da na temat swojej niedoli. Jakie to typowe dla słabych.

sonic

Cwierćinteligencie? No tak rozgryzłeś mnie. Tak muszę wszędzie pisać, bo jestem słaby. Logika ameby! Ci co wzywają do bojkotu marszu są też słabi.

Szczecinianin

Sonic nikt ci pod przymusem nie karze grać …Chcesz to grasz , nie to nie ..Tak samo jest z tym kupowaniem – chcesz to kupujesz ..nie to nie i tyle w temacie.

sonic

No przecież, napisałem, że nie wydam nawet złotówki. Dwa. Gdzie napisałem, że nie będę grał?

Andrew_Sky

Aby WOT robił tak ładne promocje, musi się najpierw naprawić. Bo do tej pory mają dla siebie małe problemy techniczne, a dla gracza to są duże.

zły na to

małe problemy techniczne? oni specjalnie niszczą gre