Misje osobiste – rekompensata za wyłączoną Kampanię cd. + PD z czołgów eventowych

Na forum pojawiły się kolejne informacje dotyczące problemów z misjami osobistymi. Wątek większej rekompensaty powraca jak bumerang:

Hej!

Dawałem znać już o tym wcześniej:

“Co prawda stworzony przez nas micropatch naprawił część problemów z misjami osobistymi, to nie naprawił on wszystkich obecnych bugów. Devsi pracują nad rozwiązaniem naprawdę intensywnie i starają się naprawić obecne problemy najszybciej jak to możliwe i jeśli jest ktoś, kto chce żeby ten problem został rozwiązany szybciej niż Wy tego chcecie – to są właśnie oni. Poinformujemy was tak szybko jak to tylko będzie możliwe.

Rekompensata jest już pewna, jednak nie ma sensu rozsyłać jej w momencie, gdy problemy ciągle występują. Minimum co możemy wam obiecać w tym momencie to wcześniej obiecany rozkaz i załogantka, ale rozważamy także zwiększenie tej rekompensaty ze względu na czas jaki upłynął już od momentu wprowadzenie tych błędów do misji osobistych. Naprawdę przepraszamy za zaistniałe problemy, ale staramy się naprawić je tak szybko jak jest to możliwe.”

Poinformujemy was gdy tylko będziemy wiedzieć coś nowego, prosimy o jeszcze odrobinę cierpliwości.

Ph3lan, Community Manager

Oprócz tej informacji pojawiło się też zapytanie o przydatność rozkazów, w momencie, w którym wszystkie misje zostały już wykonane (zdobyty Obj. 260). Jeden z Community Coordinatorów, MrConway przyznał, że obecnie nie mają one zastosowania, ale Wargaming rozważa możliwe ich wykorzystanie w przyszłości (jeśli podtrzymają obecny format misji osobistych, jasnym jest dla mnie, że mogłaby to być opcja użycia ich przy następnej kampanii, bądź innych funkcjonalnościach).

Ponadto mamy już oficjalne potwierdzenie, że exp z czołgów halloweenowych zostanie przeniesiony na pierwszotierowy pojazd francuski i jest to standardowa praktyka przy tego typu eventach. Jeśli chcemy użyć go na innych pojazdach musimy przekonwertować go za pomocą złota.

guest
19 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
AKS

Dają i tak dużą rekompensatę, rozważają nawet jej zwiększenie, a ludzie w komentarzach płaczą… Coraz mniej rozumiem community tej gry, cokolwiek by się w niej nie działo, zaraz musi być ból czterech liter “graczy” (bo chyba mało grają, a większość czasu spędzają na pisaniu hejtujących komentarzy i postów na forum). Dają misje, które pozwalają coś zdobyć za darmo? Płacz że słabe nagrody. Dają rekompensatę, której na dobrą sprawę nie musieliby dawać, a na pewno jest więcej warta, niż powinna, biorąc pod uwagę czas, w jakim niedostępne były kampanie? Płacz, że mało. WG chyba za bardzo rozpieściło graczy, skoro teraz, dostając cokolwiek za darmo (ostatnio 2 maratony na czołgi premium, w WoWP od Dunkierki przybyło mi za darmo 10 samolotów, dodatkowo dzięki eventom w tych grach zdobyłem 8 dni premki), community stale narzeka żeby dali więcej (chyba że ktoś ma horom curke, wtedy “dej” da się zrozumieć). Odnoszę wrażenie, że większości komentujących (czy tu, czy w temacie Marszu narodów, czy ogólnie w jakimkolwiek temacie związanym z WoTem) nie zadowoliłoby nawet to, gdyby w ramach tej rekompensaty uzyskali dostęp do wszystkich czołgów + nieskończony gold i kredyty.

Mid

masz racje. nie dogodzi się. Serwery europejskie są bardzo chciwe. Mało im i mało.

NiezlySzajs

Polecam zrobić protest “Nie chcę rekompensaty”, albo przejść do konkurencji lub grać w gry planszowe.

marco polo

rekompensata a gdzie załogantki za wykonane misje ****** złodzieje

marco polo

na wolne doświadczenie a nie na 1 tier noby

colt

Jak można nie ogarniać swojej gry? Programiści to chyba z łapanki są brani.

Blaszany

Po prostu – starzy programiści odchodzą bądź są wyp.dalani, a nowi wchodzą w bajorko po poprzednikach ze wszystkim co leży na dnie i nie wiedzą nigdy na co trafią.

Anonimowo

załóżmy, że pewna firma zajmuje się projektowaniem i tworzeniem pojazdów kosmicznych: rakiet, wahadłowców, lądowników, satelit itp.
jesteś w stanie wyobrazić sobie jak złożony jest to proces, jak wiele części potrzeba do danego pojazdu
i zatrudniasz się w tej firmie jako ktoś kto ma za zadanie składać te maszyny
przed tobą rozpościera się wielki hangar, a ty masz instrukcję jak do klocków lego (optymistyczny przykład, częściej masz obrazek złożonego obiektu) i masz złożyć sobie, dajmy na to, żeby zwizualizować przykład Boeing X-37 w wersji OTV-1 z rakietą Atlas V

szukasz sobie części zgodnie z instrukcją, przynosisz je na miejsce i okazuje się, że one już tam są, bo przyniósł je ktoś inny
nie jesteś oczywiście sam w tym projekcie, pracują nad nim również inni ludzie, którzy mają różne pomysły na budowę tego wahadłowca

mam nadzieję że zobaczysz analogię do tworzenia kodu programów
masz jeszcze link do przykładowego odbugowania w grze Space Engineers: https://www.youtube.com/watch?v=bekAAF25Owk
na tym filmie nie ma najważniejszego w procesie naprawiania: szukanie co powoduje dany błąd, koleś miał przygotowany błąd i jego rozwiązanie, ale ogólny problem przedstawił

mam nadzieję, że kiedyś sam zabierzesz się do programowania czegoś większego niż klasy liczącej pola figur i poczujesz się jak programista z łapanki, który nie ogarnia swojej gry

pozdrawiam i polecam
Piotr Fronczewski

colt

A co kogo obchodzi, kto po kim przejmuje kody gry. Ludzie płacą i chcą działający produkt. Jeżeli firma nie potrafi zapewnić ciągłości działania i pierdzieli się z błędem dwa tygodnie, to chyba coś jest nie halo.

piter9870

Ale gra jest f2p czyli nikt ci za tą grę nie kazał płacić … Więc co za tym idzie nie musisz od nich nic wymagać bo robią to za free (oczywiście im się to opłaca bo goście im płacą ale co z tego jak im nikt nie kazał ?)

colt

Z takim podejściem jak mówisz nie jedna f2p już dawno umarła.

Mid

ludzie płacą bo chcą. ale nie wolno im wymagać za wiele. Gra nigdy nie będzie twoja. w każdej chwili mogą nawet wyłączyć serwery i powiedzieć nara. A ty im gówno zrobisz bo zgadzasz się za każdym razem na warunki użytkowania.

GAL nonim

dają ciała z każdym dniem

hary76

Jak czytam to gówno to uważam że albo oni są nie s pełna rozumu albo są to błędy w tłumaczeniu.Za cytuje “Rekompensata jest już pewna…”a co nie była pewna ?”Minimum co możemy wam obiecać” ten ochłap za stracone dni premium ,stracony czas,nerwy itd….Kogoś tam nieźle pierdo….w tym Paryżu z dobrobytu….. “rozważamy także zwiększenie” o kurw…..dupsko się pali ,a nie nie pali,walą nam na odpierdo…….kolejnym ochłapem za moje pieniądze i rozważają nam nimi rzucić w twarz po Angielsku ,żebyśmy zatkali gębę.”Naprawdę przepraszamy…” gdzie to kurw…jest po POLSKU, kurw…gdzie i dlaczego jest to na blogach związanych z grą,dlaczego nie na głównym portalu wota????.Za co tym Panom z bloga chwała i podziękowanie że się im chce ,chcieć.

Ps.A jest rekompensata, free gold do premium jak sobie kupie go w samolotach 😉 Co za patałachy robią w tej firmie WG.

Szczecinianin

Nie wiem czy wiesz ale na forum piszą najwięcej …Większośc graczy nie czyta forum i tu jest problem ..

MaGisTeer

Ja bym z tym forum tak nie szalał ze piszą więcej. Sedze na nim praktycznie codziennie wiec mam na to jakiś wgląd.

Unterwalder

Trzy lata robimy te misje , ale ty chyba planowałeś je porobić w ciągu tych dwóch tygodni skoro tak pomstujesz-pokrzyżowali ci plany czy jak?

Mid

bo od tego sa fora, od dyskusji. A na oficjalnej stronie podawane są tylko i wyłącznie potwierdzone informacje

Taktyczny Bekon

“…czas jaki upłynął już od momentu wprowadzenie tych błędów do misji osobistych.” Zabrzmiało to tak jakby celowo to zrobili heh 🙂