Prosto z Supertestu: mapa Klondike, cz. II

Mapa Klondike oficjalnie pojawiła się na Superteście. Poniżej znajdziecie krótki przelot przez nową lokację.

Lokacja ta będzie drugą już mapą, na której będziemy mogli zagrać w trybie Wielkiej Bitwy. Jeżeli wydaje się ona Wam znajoma to nic dziwnego – jest to przerobiona na zimową aurę arena o nazwie Northwest (Północny-zachód), która została wycofana z gry wraz z patchem 9.7. Warto też zaznaczyć, że wspomniana mapka będzie pierwszą zimową lokacją, która pojawi się w World of Tanks od 3 lat (ostatnią była Wichura, która zawitała w kliencie gry w 2014 roku)!

via WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
antybiałoruch

Biało..chy zamiast tworzeniem map zajmijcie się waszymi s……. serwerami bo z takimi lagami nie da się grać.

lajt

lagi? lagi to masz na łbie… u mnie zero lagów

OS3_MO

Od kiedy dałem więcej ramu problem z lagami właściwie zniknął, chyba, że akurat jest problem usługodawcy, ale to nie ma związku z serwerami chyba ? Nie znam się na IT, tak tylko z mojego doświadczenia.

Tomek

Weź nie ******* tutaj lajt, mulą serwery i to strasznie. Po 20 połowa drużyny na natarciu narzeka na sporadyczne lagi, mam światłowód i ping poniżej 30, a mimo to zapala mi się czerwona lampka.

McArone

I czy rozkazy będą rozdawane wszystkim? Nawet tym, którzy nie robili misji?

OS3_MO

Hmmmm, wydaje mi się, że misje osobiste robią się “same”, nie ma nigdzie znacznika “rozpoczynam misję osobistą”. Po prostu jak spełnisz warunki to Ci zalicza. Od dłuższego czasu gram TDkami i zaliczenia wpadały same.

Anonimowo

Mylisz się, trzeba rozpocząć misje osobiste kliknięciem w ikonkę “Rozpocznij” 🙂

Tomek

Jeśli ktoś nawet tego nigdy nie zrobił, to na ch*j mu rozkaz..

McArone

Ktoś wie kiedy będzie Sandbox? 😀

FlamixKL

Mapa taka trochę 6-7,5/10. Może być!