Prosto z Supertestu: mapa Klondike

Mapa Klondike oficjalnie pojawiła się na Superteście. Lokacja ta będzie drugą już mapą, na której będziemy mogli zagrać w trybie Wielkiej Bitwy. Jeżeli wydaje się ona Wam znajoma to nic dziwnego – jest to przerobiona na zimową aurę arena o nazwie Northwest (Północny-zachód), która została wycofana z gry wraz z patchem 9.7. Warto też zaznaczyć, że wspomniana mapka będzie pierwszą zimową lokacją, która pojawi się w World of Tanks od 3 lat (ostatnią była Wichura, która zawitała w kliencie gry w 2014 roku)!

Prócz krajobrazu deweloperzy zwiększyli również (siłą rzeczy z powodu zmiany trybu) jej rozmiary (z 800×800 metrów do 1400×1400 metrów). Podczas gry dostępne będą dwa tryby, a przynajmniej tak wynika z załączonych screenów – bitwa standardowa i szturm. Ci, co mają bardziej sprawne oko, zauważyli na pewno też, że mapa ta nie jest “czystą” i powiększoną areną Northwest, ale mieszanką dwóch map – Northwest oraz… Severogorsk – areny, która została usunięta z gry w patchu 9.5.

via WoT Express

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PanceRide

Mogli by dać te bitwy również na 8 i 9 poziomy

q

No dobra a teraz pytanie, jak sie ma ta mapa do gloryfikowanych map hd? Robią nową mape “sd” zeby potem kolejny rok tlumaczyc sie zeby ja przerobic do hd?