Maraton na pojazdy z serii Black Edition na serwerze amerykańskim! – szczegóły

W dniu dzisiejszym zaczął się Maraton, o którym wspominaliśmy w jednym ze wcześniejszych news’ów. W związku z tym pojawiły się szczegóły eventu, które można potraktować jako ciekawostkę.

Do wygrania jak wspominaliśmy są trzy pojazdy:

Każdy z nich posiada 20 unikalnych dziennych misji, za których ukończenie otrzymujemy Żetony i inne przewidziane dla tego typu eventu nagrody (racje, kredyty, rezerwy). By zdobyć dany pojazd trzeba wykonać 15 z 20 takich misji. W związku z tym by zdobyć je wszystkie należałoby wykonać co najmniej 45 misji z 60 dostępnych, więc wielu graczy może zadać sobie pytanie – czy jest to w ogóle możliwe? O tym niżej, gdy dojdziemy do konkretnych warunków misji. Co więcej w dniach 15-20 Listopada będzie można zakupić 5 Żetonów. Nie znamy jeszcze ceny, ale można podejrzewać, że będzie to coś w okolicy 1/3 ceny normalnego pojazdu. Po ukończeniu wszystkich 15 misji dostajemy darmowe miejsce w garażu i czołg z załogą na 50%. Jako, że misji jest sporo (jak już wspominaliśmy blisko 60) to przytoczymy tylko ogólny zarys, ponieważ na każdy czołg przypisano po kilkanaście zadań. Wszystkie misje możecie sprawdzić tutaj (w języku angielskim).

Dla przykładu – misje na Schwarzpanzer 58 przez cały Maraton polegają na jednej czynności – zadawaniu uszkodzeń. Jest jednak jeden ważny szczegół – mogą być one wykonane jedynie na pojazdach IV Tieru wzwyż nacji niemieckiej, japońskiej oraz szwedzkiej. Misja na dzień dzisiejszy to znaleźć się w Top 10 graczy w Twojej drużynie pod względem zadanych uszkodzeń (warunek stały, powtarza się w każdej misji dla tego pojazdu) i zadać piętnaście tysięcy uszkodzeń poprzez nielimitowaną liczbę bitew. W dniu jutrzejszym jedyna zmienną jest liczba uszkodzeń – wynosi ona szesnaście tysięcy. Ostatni, dwudziesty dzień maratonu to już z kolei 55 000 uszkodzeń zadanych w dowolnej liczbie bitew.

Trzeba przyznać, że te misje są proste. Robienie uszkodzeń to podstawowa czynność w tej grze, a wielu graczy osiąga wyniki od dwóch do pięciu tysięcy uszkodzeń co bitwę w konkretnych pojazdach (dla przykładu szwedzkie niszczyciele czołgów, czy niektóre niemieckie czołgi ciężkie).

Innymi warunkami misji charakteryzują się pozostałe dwa pojazdy – misje na T34 B mogą zostać ukończone tylko w pojazdach nacji francuskiej, brytyjskiej i amerykańskiej. Ponieważ w tym wypadku misje te są różne przytoczę tylko kilka z nich. Są nimi: wygraj 1 bitwę, zadaj 5 tysięcy uszkodzeń w dowolnej liczbie bitew, wygraj co najmniej 2 bitwy, wygraj co najmniej 5 bitew lub te trochę bardziej wymagające jak zniszcz 50 pojazdów w dowolnej liczbie bitew.

Oczywiście do każdej z tych bitew jest dołączony warunek – bądź w top 10 w swojej drużynie pod względem doświadczenia/obrażeń zadanych (w zależności od misji).

Misje na IS-6 B są wariacjami misji powyżej lub ich dokładnymi klonami – znajdziemy tam misję na zadanie pięciu tysięcy uszkodzeń jak i byciu w najlepszej 8ce pod względem zdobytego doświadczenia i wygraniu bitwy. Znaczącą różnicą są jedynie pojazdy – w tym wypadku misje możemy zrobić na pojazdach IV tieru wzwyż nacji chińskiej, czeskiej, polskiej i radzieckiej.

Maraton na wszystkie trzy pojazdy wydaje się banalny, ale czy rzeczywiście taki jest? Pewnie zdaniem wielu jak i moim – owszem. Podejrzewam, że gracze na serwerze europejskim także nie pogardzili by trzema darmowymi pojazdami premium. Dajcie znać co o tym myślicie!

guest
8 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Izwor

Z chęcią pograłbym w takim maratonie na serwerach EU, pierwsze misje są banalne, większość do zrobienia w ciągu 1-2h gry. Tylko te końcowe są nieco bardziej wymagające. Grałbym!

Szczecinianin

Sądzę że większośc graczy zrobiła by przynajmniej jedną misję na jeden czołg 🙂 Ja tak 🙂

hary76

Dam znać ok, niech się WG pierdo……Nie nawidzę dyskryminacji,lania na klienta,lania wody -walenia w chu……….Jednym słowem mamy tego od wg wpełni……..Niema tego jak wg traktuje wszystkich po równo…………….Poezja smaku made by WG
Ps.Ale żeby nie było że nie wspieram wg.Kupujcie wincyj premek, golda, kont premium, wszelkiego dobra by WG.By się tam darmozjadom w Paryżu żyło lepiej.By więcej drapaczy chmur stawało na cyprze.A później wypisujcie bzdury jako niedzielny gracz.Ja lubię to grę i wspieram twórców.Bu ha ha .Patch bug bug bug.MM bug bug bug.Gameplay gwałcenie z prawej na lewo i odwrotnie.itd itd.Za kilka dni premium straty darmozjady z Paryża wymyśliły jedną dziewke nie do kolekcji co se ją mogą wsadzić w 4 litery noi rozkaz 1.Zrobił bym kilka misji (dużo srebra)a oni mi w pysk walą ochłapem,sztuk jeden.Podziekujcie za to wg ,dajcie na msze oby ta firma padła jak najszybciej……ups żyła jak najdłużej…………..

piernicze

że co ****?? chyba jakaś połówka pękła przed napisaniem tego

RexThemAll

Można prosić o tłumaczenie na język polski?

KtosiuNT

Huh, a już myślałem że to ja tylko jakiś gupi i nie zrozumiałem :v

Anonimowo

Powiem ci stary ze chyba nie wszystko w porządku u ciebie.