Maraton na pojazdy z serii Black Edition na serwerze amerykańskim!

Wśród ogromnej liczby eventów na serwerze amerykańskim pojawił się dość interesujący maraton na pojazdy z serii „Back on Black”Schwarzpanzer 58, T34 B, IS-6 B.

Maraton jest aktywny przez 20 dni i składa się z misji dla każdego pojazdu z osobna – co oznacza, że można wygrać wszystkie trzy pojazdy 8 tieru.

Poza tym z powodu amerykańskiego święta dziękczynienia do wygrania jest też parę innych cennych rzeczy. Składają się na to misje których część z nich jest powtarzalna (są misje tygodniowe jak i takie, które ukończyć należy każdego dnia). Każda z misji daje określoną ilość punktów, a za zdobycie maksymalnej puli czeka nas Dicker Max, wiele różnych rezerw czy też unikalnych emblematów na czołg.

Cały event ma taki rozmach ze względu na rodzaj święta obchodzonego w Stanach Zjednoczonych, którym jest dzień dziękczynienia. Niestety, w związku z tym szanse na pojawienie się podobnego eventu/maratonu na serwerze europejskim oceniam na bardzo małe, ale nadzieja zawsze pozostaje.

Ź: Portal NA


21 komentarzy

 1. Maryjan napisał(a):

  i na koniec krótka refleksja. skoro czołgi są w maratonie to należy zapomnieć o jakichkolwiek buffach dla nich

  • awatar napisał(a):

   wątpię. Zobacz maraton na t34-85m i rudego. Mka jednak jest trochę lepsza od rudego, a za rudego płaci sie gotowką

  • Znafca napisał(a):

   No to fajne refleksje płodzisz. Refleksje oparte o własne bzdury. Taka rada na przyszłość… Poszukaj czy aby na pewno dobrze ci się wydaje. Dam mały tip… 9.17.

   • awatar napisał(a):

    te Znafca to sobie wejdź do gry dodaj rudego i Mke i zobacz ich parametry

    • Znafca napisał(a):

     Tylko, że T-34-85M nie dostał buffa po maratonie, a o tym mówił maryjan. Dostał go znacznie wcześniej. I nie o Mkę chodziło, a o czołgi, które faktycznie dostały buffa i to po maratonie. A takich czołgów jest więcej niż 1 sztuka. I maryjan w tym kierunku piał.

 2. Maryjan napisał(a):

  Misje w stylu: przez 20 dni z rzędu mieć 50 razy największy DMG w teamie na X tierze?

 3. FY wg napisał(a):

  Każdy ma swoje święto, w takim razie sugeruje zorganizować coś ppdobnego i u nas na rocznicę Powstania Warszawskiego !

 4. PanArtur napisał(a):

  Gram już od ponad roku na serwerze NA i bardzo sobie chwale, przynajmniej event tam jest eventem i co miesiąc czołg premium można mieć w garażu. A na w/w event już czrkam mutz w wersji black się przyda 🙂

 5. Szczecinianin napisał(a):

  U nas tego nie będzie …o czym wy marzycie …..Jak nie kupicie to mieć tego nie BĘDZIECIE

  • t. napisał(a):

   A ja mam IS6, WZ-111, Dicker Maxa i inne, a żadnego nie kupiłem

  • Znafca napisał(a):

   Tych czołgów i tak nie opłaca się kupować. Imho lepsze dawali w maratonach. Taki SuperPershing, T-44-100, czy Pilot są świetnymi i przyjemnymi zarabiaczkami. Jak ktoś jeszcze był w dobrych klanach to miał szansę zgarnąć, wg mnie najlepszą premkę z ograniczonym MM, czyli FCM 50t. I w sumie tylko na tych maszynach można zbudować niezłe podwaliny pod czołgowe „bogactwo”. I tak. Można sporo osiągnąć bez płacenia. Zajmuje nieco więcej czasu, ale na spokojnie można to uczynić. I tylko bezskillowe płaczki narzekają, że WG jest be, że im MM ustawia, bo nie płacą i dlatego są retardami.

 6. Janusz od WG napisał(a):

  r.i.p EU

 7. Kk2 napisał(a):

  A dojna krowa (serwer EU) jak zwykle może pomarzyć…
  Ileż to już maratonów na premtanki było na RU czy u amerykańców, a serwer EU jak zwykle… może pomarzyć, ale ma płacić i utrzymywać ich!

 8. RexThemAll napisał(a):

  Ciekawe czy misje będą z gatunku tych „graj 8h dziennie albo zapomnij” czy bardziej lajtowe…

  I nie ma co się łudzić, że rzucą coś takiego na inne serwery. W Amerykach nie ma takiego parcia na WoT jak w Europie i Rosji, WG musi ciągle walczyć o zatrzymanie klienta przy WoT… I stąd takie eventy.

 1. 13:00, 1 Listopad 2017

  […] dniu dzisiejszym zaczął się Maraton, o którym wspominaliśmy w jednym ze wcześniejszych news’ów. W związku z tym pojawiły się szczegóły eventu, które można potraktować jako […]

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.