T-34-3 w sklepie premium

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
OS3_MO

Medy chyb anie są do zdobywania Stalowej Ściany ? – a’propos bufa do pancerza. Póki co rozrzutnik kartofli. Ale i tak lepszy od drzewkowego odpowiednika.

Może i gadam głupoty...

Medy, zwłaszcza wysokotierowe, to pojazdy uniwersalne. Więc nie rozumiem tego pytania. Jedynie co się z tobą zgodzę to, że premki są rzeczywiście lepsze niż odpowiednik w postaci T-34-2. I ten czołg powinien w końcu dostać buffa, by był parametrami zbliżony do T-44(-100). I wydaje mi się, że będzie to wkrótce. Może załapie się na poprawki jeszcze w tym roku.

LOL

czas skupiania z bia + wenta wynosi dokładnie 2.4 to dla ciebie nieporozumienie ??gdzie type 59 przed pathem miał 2.8

Tomek

A co Ty tutaj nasz czarujesz? A Type 59 to miał te 2,8 też z bia itp? Po za tym HT mają lepszy czas skupiania. 2,9 przy celności 0.46 to jest dramat.

Tomek

+ za miast czego ta wnetylacja? Zamiast dodyłacza? A może zamiast stabilizatora? Jak Ci kółko za małe..

Kk2

Mają spaczone poczucie humoru marketingowcy z WG!

Generalnie ktoś się pomylił, chyba 16 zł. w cenie taniej marketowej flaszki to może jeszcze by było warto.
Tak to czołg bardzo słaby, buff którego dostał nie zniwelował jego największych wad, a dołożył tam, gdzie było nie do końca potrzebne.
W obecnych czasach, jak większość premek 8 tierowych z peną 175mm, jest prawie bezużyteczny. W dobie nowych OP premek, nie jest konkurencyjny, dodatkowo, ta celność i czas skupiania to nieporozumienie.
Na goldzie sytuacja się zmienia, ale jaki wtedy jest sens gry prem tankiem, chyba tylko szkolenie załogi.

Tankista

poza tym med jest do bicia z boku i okrążania a nie face to face .
Byście pograli w 2011 – 2012 jak gold pestki były tylko za golda isobie radzili wszyscy z pena 175 lub mniej
Teraz w 2017 wymagania dzieci mają – pene dajcie ogromną zeby lekki czołg bił cięzki od frony jak easy mode , najlepiej w ogóle X – tek nie spotykać i być cały czas na topie – omfg , kiedyś to nawet iventów na weekend nie było a teraz to sie nic nie podoba

Anonimowo

Tylko że w 2011 nie było Defenderów i innego ścierwa, ISa 3 robiło się spokojnie Super Persem ze 170 peny, mapy nie były aż tak tunelowe, czołgi miały weakspoty z przodu i tak można jeszcze wymieniać…

Tankista

z buffem do pancerza ma taki sam pancerz jak type 59 , dodatkowo wieża teraz wpip odbija i wekaspoty garnki tez więcej pancerza mają , pancerz boczny z 50 na 80 to można sidescrap robić , bardzo dużo ludzi chwali teraz ten tank ,i z tego co widzę dużo niebieskich i purpurowych nim lata teraz po pathu, ja robie na nim 2 biegłość i na bitwe te 2k-3k wykręcam spokojnie na AP , sa fakt czasami bitwy ze oddasz 2 strzały i garaż , z tym mułowatościa to bym nie powiedział – podobnie się zbiera jak gwardzista , mam na nim 5 perków i całkiem przyjemnie sie rusza

Kuba

Gorąco nie polecam zakupu.
Buff do czasu celowania niestety niczego nie zmienił (w ogóle go nie odczułem) i dalej ciężko trafić w czołg przeciwnika nie mówiąc o jego weak spotach. Dalej celujesz wieki aby tylko zobaczyć jak kulki lecą w pzdu. Do tego działo nie ma błogosławieństwa stalina (celowo z małej) więc zapomnij o snapshotach. Do tego muł. Niby ograniczony MM ale IX i cześć nowych VIII śmieją się w twarz ze 175mm penetracji.

colt

No nieźle. VIII premka nie spotyka X tierów w grze, a “zwykła” musi się już męczyć z X. P2W all the way.

Scraber

No tak tylko że ta premka ma 175 peny, gdzie “zwykłe” mogą dobić nawet 226. Widzisz różnicę?

Znafca

Nie karm trolla, bo nim śmierdzi na kilometr.

Mniej klonów

Naprawdę nie można było dać coś innego t 34-3 wciąż nie wyrabia jak mu nie chcą dać penetracji to niech chociaż dadzą lepszy silnik i mniejszy rozrzut w okolicach 0.40 na 100 metrów plus szybsze przeładowanie działa tak żeby dpm wynosił 2.300 z modułami to wtedy będzie się napewno lepiej grało

Znafca

Ten Challenger to musi mieć kiepski gust. Taki badziew wybierać…