T25 Pilot – misja piąta

Kolejna misja z maratonu 🙂 Należy wygrać 10 bitew i być w TOP 10 graczy w swojej drużynie pod względem zadanych uszkodzeń. Za wykonanie misji otrzymacie 50 000 kredytów i 1x automatyczny system gaśniczy 😉

5-13

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

31 komentarzy

 1. Marcin93 pisze:

  Dzisiaj zaskakująco dobrze idzie:
  http://i.imgur.com/iqHnb53.jpg

 2. Anonim pisze:

  PZ kpfw B2 najlepszy do misji;):)

 3. grzes pisze:

  Misje proste co do nagrody biorąc pod uwagę ile trzeba było grać aby dostać np t-44/100 .

 4. Anonim pisze:

  Dziś musiałem zagrać aż 28 bitew, masakra. Pierwsze 10 tylko 1 wygrana.

 5. Czaja pisze:

  Na razie misje łatwiutkie. Dzisiaj 11 bitew i 11 wygranych z czego w jednej szybka śmierć i nie udało się zrobić dmg ale w pozostałych na luzaku.

 6. Misje jak na razie łatwe zobaczymy później 🙂 Jeśli ktośjest zainteresowany moją opinią to zapraszam do filmiku informacyjnego na moim kanale 🙂

  https://www.youtube.com/watch?v=79SkkdBvjvg&t=69s

 7. Anonim pisze:

  Jutro pewnie będzie 20 fragów…

 8. Fuse pisze:

  Dobry pluton z kolegami z NOX i FAME ; )

 9. kos pisze:

  Misja po 14tu bitwach zrobiona – VK VII ta nowa faszystowska X, jak dla mnie najprzyjemniejszy HT obecnie.

 10. nadtka pisze:

  Na wwekend pewnie dadzą 150k expa albo dmg

 11. Bruno pisze:

  najgorsze z możliwych misji to te z wygraniem określonej liczby bitew. Gracz ma zbyt mały wpływ na to czy bitwa jest wygrana czy nie. O wiele lepsze są misje gdzie to gracz musi coś ugrać (exp, dmg, frag itp)

 12. zwis pisze:

  Najpierw trzeba wygrać te 10 bitew !
  Wczoraj na 25 tylko 6 wygranych , gracze to w większości sami debile i pojeby !!!

  • Anonim pisze:

   Taki dzień 😉 Nie wiem na czym grasz, ale jak mi nie idzie wygrywanie na wysokich to przechodzę na niższe. Mój ulubieniec 5 tierów Churchill III i wygrane wpadają jedna po drugiej. Ponoć czasem też pomaga zmiana serwera. Ale jak dla mnie to bajki sfrustrowanych graczy.

   • proteinowy_szejk_tluszczowy pisze:

    Nie jestem „sfrustrowanym” ale bardzo często po zmianie serwera czy to grając samemu czy w plutonie da się odczuć różnice i wygrane lecą jak kapelutka ;P

 13. Zdzisiu pisze:

  Takie male pytanie(to chyba dla tych co kupili zetony), czy po zakupie zetonow, moge dalej robic misje, czy juz owa opcja sie wylacza? Bo z tego co zrozumialem Zeton(nad programowy) – Gold.

 14. Majster pisze:

  Trochę szkoda że pierwszego dnia nie grałem 🙂 Trudno ale czuje że za zrobienie misji będą fajne bonusy… więc i tak będzie się chciało zagrać 14 i 15 🙂

 15. fention pisze:

  Ten kto nie zaczął maratonu 1 dnia będzie miał trudniej.

 16. Anonim pisze:

  Tak jak przeczuwalem misje będą powtarzać się tylko teraz będą x2 a potem x3 a to już nie jest takie łatwe 🙁

 17. Anonim pisze:

  Z tego co zauważyłem to te misje zależą częściowo od garażu i posiadanych umiejętności. Nie ma co się oszukiwać, ale fragi łatwiej klepie się na niskich tierach, a obrażenia na wyższych. Ofc można wszystko zrobić na jednym pojeździe, ale to raczej poskutkuje nieco dłuższym wykonywaniem zadań. Zwiększające się wymagania też nie pomogą początkującym i ci albo więcej posiedzą, albo zakupią żeton.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.