Murazor o zmianach w radzieckim drzewku

paper_war_action112

Ogólnie to Jego Murazorowatość (ekspert ds. projektów specjalnych) dała parę odpowiedzi jeśli chodzi o nadchodzące zmiany w drugiej linii sowieckich czołgów ciężkich (T-150, KV-3, KV-4, ST-I, IS-4):

 • Planowane jest nie zwyczajne przestawienie i podmianka dwóch topowych maszyn, jak początkowo myśleli gracze, ale również głębokie zmiany w całej linii,
 • IS-4 leci na IX tier,
 • Pojawienie się ST-2 jest możliwe, obecnie rozpatrywane są różne warianty tego czołgu.

Dokładnych danych kto, kogo, kiedy i z kim zamieni, w jakich terminach się to odbędzie nie podano.

via Murazor

17357624_10211019812589899_1336021522_o

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

16 komentarzy

 1. Buszujacy_W_Jęczmieniu pisze:

  Boże!!! Jeśli to wejdzie, to proszę mi zdjąć wszystko z is4 łącznie z załogą i przerzucić na ten 10t!!! Bo nie zamierzam już nim na 9t grać…

 2. robertunio pisze:

  Jesli moze sie pojawic ST-2 jako X, to wtedy ST-1 i IS-4 beda IX. Tak mysle.

 3. Bartek pisze:

  Może to dlatego , czołg jest świetny ale mało grywalny?

 4. Yavinek pisze:

  znaczy się odnośnie IS-4, że najwyższy czas strugać kredyty i kupić ST-1? Szkoda stracić X tier, a IX tier jest tańszy niż X o ile nastąpi dokładnie taka zamiana na linii ST-1 IS-4.

 5. RIGS15 pisze:

  Ciekawe jak się potoczą losy tego Obj 257

 6. Arzesz pisze:

  Gdy był na 9 tierze uznali że jest za mocny i mieli racje bo był, teraz na 10 nie odstaje od reszty, bardzo dobrze sobie radzi a mimo to znów spanie na 9. Czyli uznali że jednak nie jest na 9 za mocny? Czy może przeszkadza im to że bystrzy gracze widzą dysproporcję między statystykami na papierze a odpornością w praktyce? IS-4 wg danych powinien być dla pojazdów 9+ papierem a jest jednym z najodporniejszych pojazdów w grze. WG zakłamuje rzeczywiste wartości a na tym czołgu aż tak to widać że go wywalają na niższy tier i zobaczycie że więcej będzie wtedy w niego wchodziło mimo że grubości pancerza oficjalnie nie ruszą.

  • Truth is God pisze:

   Tak jest to prawdą. Podane wartości pancerza nie pokrywają się z modelem uszkodzeń. Szczerze denerwują mnie dodane pancerze warstwowe na burtach is3, is7, st-1 i is4. Wcześniej is3 i is4 to nyło masełko ale moskale zakłamali rzeczywistość i mamy magię ruskiego pancerza w tej grze.

 7. Sheyki pisze:

  Jak IS-4 trafi na 9 to gdzie trafi IS-7? Do gulagu go wyrzucą czy co 😀

  Poza tym jak chcą zrobić ST-2, a IS-4 dać na 9 (czyli analogicznie ST-I trafi na 10), to ST-2 będzie 11?

 8. LunchTime pisze:

  Teraz dokładnie widać, że ST-I oznacza ST-1, a nie ST-i.

 9. Kissykilleer pisze:

  Is4 to świetny czołg, bardzo dobrze zbalansowany, bez sensu są te ich ruchy. Podobnie jak BALANS arty która będzie bardziej ******** niż poprzednio….

 10. Pan J pisze:

  Co oni czepili się tego IS-4 dać buffa i tyle był już na 9 tierze i był za dobry na 10 za słaby i tak samo będzie z ST-I

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.