Murazor o zmianach w radzieckim drzewku

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Buszujacy_W_Jęczmieniu

Boże!!! Jeśli to wejdzie, to proszę mi zdjąć wszystko z is4 łącznie z załogą i przerzucić na ten 10t!!! Bo nie zamierzam już nim na 9t grać…

robertunio

Jesli moze sie pojawic ST-2 jako X, to wtedy ST-1 i IS-4 beda IX. Tak mysle.

Bartek

Może to dlatego , czołg jest świetny ale mało grywalny?

Yavinek

znaczy się odnośnie IS-4, że najwyższy czas strugać kredyty i kupić ST-1? Szkoda stracić X tier, a IX tier jest tańszy niż X o ile nastąpi dokładnie taka zamiana na linii ST-1 IS-4.

RIGS15

Ciekawe jak się potoczą losy tego Obj 257

Arzesz

Gdy był na 9 tierze uznali że jest za mocny i mieli racje bo był, teraz na 10 nie odstaje od reszty, bardzo dobrze sobie radzi a mimo to znów spanie na 9. Czyli uznali że jednak nie jest na 9 za mocny? Czy może przeszkadza im to że bystrzy gracze widzą dysproporcję między statystykami na papierze a odpornością w praktyce? IS-4 wg danych powinien być dla pojazdów 9+ papierem a jest jednym z najodporniejszych pojazdów w grze. WG zakłamuje rzeczywiste wartości a na tym czołgu aż tak to widać że go wywalają na niższy tier i zobaczycie że więcej będzie wtedy w niego wchodziło mimo że grubości pancerza oficjalnie nie ruszą.

Truth is God

Tak jest to prawdą. Podane wartości pancerza nie pokrywają się z modelem uszkodzeń. Szczerze denerwują mnie dodane pancerze warstwowe na burtach is3, is7, st-1 i is4. Wcześniej is3 i is4 to nyło masełko ale moskale zakłamali rzeczywistość i mamy magię ruskiego pancerza w tej grze.

Anonimowo

jakie dodane popatrz na prawdziwe czołgi jak is4 czy is3 i dopiero pisz jakieś głupoty

Sheyki

Jak IS-4 trafi na 9 to gdzie trafi IS-7? Do gulagu go wyrzucą czy co 😀

Poza tym jak chcą zrobić ST-2, a IS-4 dać na 9 (czyli analogicznie ST-I trafi na 10), to ST-2 będzie 11?

1234567890

2 dziesiątka geniuszu.

LunchTime

Teraz dokładnie widać, że ST-I oznacza ST-1, a nie ST-i.

trime

Nie do końca masz rację bo w tym wypadki to “I” nie oznacza i tylko jest rzymską jedynką

Niezly Szajs

Ale takie gimbusy jak ty mówią na na I i, więc ma ***** racje. Tylko człowiek słyszy tą gimbaze co ******** ”sti”. Ogólnie zabłysłeś.

Kissykilleer

Is4 to świetny czołg, bardzo dobrze zbalansowany, bez sensu są te ich ruchy. Podobnie jak BALANS arty która będzie bardziej ******** niż poprzednio….

Pan J

Co oni czepili się tego IS-4 dać buffa i tyle był już na 9 tierze i był za dobry na 10 za słaby i tak samo będzie z ST-I

misza

Może jest gdzieś jakaś petycja żeby tą głupotę zablokować?