Murazor o zmianach w radzieckim drzewku

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Buszujacy_W_Jęczmieniu

Boże!!! Jeśli to wejdzie, to proszę mi zdjąć wszystko z is4 łącznie z załogą i przerzucić na ten 10t!!! Bo nie zamierzam już nim na 9t grać…

robertunio

Jesli moze sie pojawic ST-2 jako X, to wtedy ST-1 i IS-4 beda IX. Tak mysle.

Bartek

Może to dlatego , czołg jest świetny ale mało grywalny?

Yavinek

znaczy się odnośnie IS-4, że najwyższy czas strugać kredyty i kupić ST-1? Szkoda stracić X tier, a IX tier jest tańszy niż X o ile nastąpi dokładnie taka zamiana na linii ST-1 IS-4.

RIGS15

Ciekawe jak się potoczą losy tego Obj 257

Arzesz

Gdy był na 9 tierze uznali że jest za mocny i mieli racje bo był, teraz na 10 nie odstaje od reszty, bardzo dobrze sobie radzi a mimo to znów spanie na 9. Czyli uznali że jednak nie jest na 9 za mocny? Czy może przeszkadza im to że bystrzy gracze widzą dysproporcję między statystykami na papierze a odpornością w praktyce? IS-4 wg danych powinien być dla pojazdów 9+ papierem a jest jednym z najodporniejszych pojazdów w grze. WG zakłamuje rzeczywiste wartości a na tym czołgu aż tak to widać że go wywalają na niższy tier i zobaczycie że więcej będzie wtedy w niego wchodziło mimo że grubości pancerza oficjalnie nie ruszą.

Truth is God

Tak jest to prawdą. Podane wartości pancerza nie pokrywają się z modelem uszkodzeń. Szczerze denerwują mnie dodane pancerze warstwowe na burtach is3, is7, st-1 i is4. Wcześniej is3 i is4 to nyło masełko ale moskale zakłamali rzeczywistość i mamy magię ruskiego pancerza w tej grze.

Anonimowo

jakie dodane popatrz na prawdziwe czołgi jak is4 czy is3 i dopiero pisz jakieś głupoty

Sheyki

Jak IS-4 trafi na 9 to gdzie trafi IS-7? Do gulagu go wyrzucą czy co 😀

Poza tym jak chcą zrobić ST-2, a IS-4 dać na 9 (czyli analogicznie ST-I trafi na 10), to ST-2 będzie 11?

1234567890

2 dziesiątka geniuszu.

LunchTime

Teraz dokładnie widać, że ST-I oznacza ST-1, a nie ST-i.

trime

Nie do końca masz rację bo w tym wypadki to “I” nie oznacza i tylko jest rzymską jedynką

Niezly Szajs

Ale takie gimbusy jak ty mówią na na I i, więc ma ***** racje. Tylko człowiek słyszy tą gimbaze co ******** ”sti”. Ogólnie zabłysłeś.

Kissykilleer

Is4 to świetny czołg, bardzo dobrze zbalansowany, bez sensu są te ich ruchy. Podobnie jak BALANS arty która będzie bardziej ******** niż poprzednio….

Pan J

Co oni czepili się tego IS-4 dać buffa i tyle był już na 9 tierze i był za dobry na 10 za słaby i tak samo będzie z ST-I

misza

Może jest gdzieś jakaś petycja żeby tą głupotę zablokować?