Piaskownica – nowy silnik graficzny i mapy HD

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

15 komentarzy
Anonimowo

zmienią nazwę mapy? skoro już nie będzie kopalni tylko jakieś ruiny

hary76

Zanurzyć w grze? bu ha ha ! kiedy przy 30 lose na rankedach czy 20 na randomie ! Już się zanurzam 🙂 dalej będą gwałty 15:0 0:15 bo poco robić MM.Skoro będzie to Gwałt W Extra HD! Bu ha ha thx next WG IDIOTYZM.

Ps.CO za połamańce tam pracują, tryby gry pierdo…ale za to mapy będą w HD.Bravo wg jak mnie zgwałcą 30x dziennie ,przypomnę sobie jacy jesteście szczodrzy !Co za MORONY !

lajt

co to za zbędne ***********? Raz płaczecie, ŻE GDZIE TE MAPY HD? NO GURWA GDZIE ŁONE SOM?! a teraz co? NIE KCEMY MAP HD! CO TO ZA MM W ****?! więc czego wy chcecie debile?

hary76

Powiem ci czego chce ja.Naprawy gameplayu i MM.I zatrzymanie odpływu graczy ze skillem.Czy to tak dużo?Czy moje serce ,będzie płakać za nie długo ale w wersji HD 😉 🙂

lajt

Powiem ci czego ja chce. Map HD. Gameplay wg mnie jest i MM wcale nie jest zły. Moje serce nie płacze i będzie mieniło się w HD.

NiezlySzajs

Jakby gracze nauczyli się, do czego służy dana klasa czołgów i/lub nie jeździli w lemingtrain gdzie jeden/dwa czołgi przeciwnika zatrzymuje te stado baranów, może wtedy było by rzadkością takie wyniki. A należy pamiętać jeszcze o zmasowanym ataku (coś jak lemingtrain, ale nie cioty kitrające się, tylko stado dzików rozszarpujące przeciwnika) który występuje w drużynie przeciwnej.
comment image:large

Anonimowo

eee
wieża czołgu staje się mokra jeżeli gąsienice się zanurzą? wtf?

WG.eu

bo sie przesącza przez mikro kanaliki w… mózgu

Wini

1080 może tego nie uciągnąć w full detalach

rr

a niby czemu nie? pociągnie i to easy…

Tomek

Południowe wybrzeże w takiej jakości..

Konrad

Wiadomo, kiedy można się spodziewać testów ?

Ares

11.10. Matko ile razy to piszą.

nekes

11 pażdziernika

Konrad

Dzięki