8,8 cm Pak 43 Jagdtiger w sklepie premium

Czołg dostępny w trzech zestawach 😉

Po ostatnich usprawnieniach wprowadzonych w aktualizacji 9.20, czołg premium Jagdtiger powraca i jest lepszy niż kiedykolwiek. Zyskał lepszą mobilność, zachowując mocny pancerz i celne, szybkostrzelne działo 8,8 cm.

  • Czołg + miejsce w garażu za 147,50 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + 5 500 złota oraz 2 dodatkowe przedmioty za 200,50 zł;
  • Czołg + miejsce w garażu + 8 500 złota oraz 8 dodatkowych przedmiotów za 280,75 zł;
  • na dostawkę FCM 50 T: czołg + miejsce w garażu + 30 dni konta premium oraz 2 dodatkowe przedmioty za 160,43 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
NiezlySzajs

Kiedy został wprowadzony, wiedziałem że jest to słaby pojazd. Wielki, wolny i średnie zarobki, przez to że wolny. Ja nie wiem o czym ludzie myśleli kiedy go kupowali, hmm pewnie ktoś bzdur nagadał że najlepsza zarabiaczka i mm +1.

Lgr11122

Chyba po prostu nie potrafiłeś tym grać gościu… przykro mi. Albo piszesz to bo nigdy tym nie grałeś. Czołg był kiedyś świetny. Teraz – zgadzam się z przedmówcami

The_Apeir0n

zarobki to akurat ma jedne z najlepszych

hadrian

niestety musze się zgodzić z kolegom wyżej mam na nim 1.000 bitew kiedyś się dobrze grało ale z obecnym mm to ciongle 9 tiery rzuca lepiej kupić chińskiego tedeka albo tego francuza co wejdzie niedługo może byłby wart gdyby walił po te 490 i miał peny 248 jak ferdynand

Scraber

czyli Jagdtiger (H)

Znafca

I do tego ograniczony MM. Ale was fantazja ponosi… Jadzia 88 daje jeszcze rady, ale nie w walce z niektórymi 9 tierami. Na 8 nadal robi sieczkę swoim przeładowaniem. Generalnie nie ma co się oszukiwać, ale mobilność w tej grze to podstawa. Coś co jest za bardzo mułowate jest sytuacyjne i gra na otwartych mapach wymaga sporo uwagi, bo o objechanie i wydojenie za frajer łatwo.

Walletwarrior

Dawała być radę gdyby MM nie był zjebany, zagraj sobie Jadzia 10 bitew pod rząd i zobacz ile razy jesteś na topie a ile razy nie i musisz ładować złoto (czasem nawet złoto nie pomaga bo słaba penetracja)

The_Apeir0n

polecam ci zamiast czolgow kupic slownik

Walletwarrior

Mam, nie polecam za mała penetracja na podstawowych ,a z nowym MM trzeba bić z 9 non stop ,jak ktoś myśli o dobrej zarabiające to niech patrzy na wysoki współczynnik penetracji na AP