Przegląd map HD, cz. II

W ciągu ostatnich siedmiu miesięcy przedstawiono sześć map, a na gamescomie pokazano jeszcze trzy: Himmelsdorf, Redshire i Przełęcz. Wszystkie zostały znacząco przerobione i rozbudowane o widoczne szczegóły, a jednocześnie zoptymalizowane tak, by nie sprawiały problemu słabszym komputerom.

Himmelsdorf

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Przełęcz

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Redshire

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ArchPhantom

No ok , oświeci mnie ktoś jakie mapy już HD pokazali, bo liczę i liczę i tych 9ciu nie mogę się naliczyć. Na WGLu pokazali Urwisko, Kopalnie, Prochorowkę i Himmelsdorf. Był Chyba jeszcze jakiś screen z Murowanki, a teraz pokazali Redshire, Przełęcz i znów Himmelsdorf, to proszę podajcie jakie 9 map jest już HD. Z chęcią obejrzę choćby screeny.

ArchPhantom

Dzięki , idę szukać.

7_7_

Dobry gracz nie popsuje innemu epickie bitwy by zrobić prostą misję. Swoją drogą nikt nie zrobi epickiej bitwy gdy drugi dobry gracz w teamie jeszcze żyje. Nie oszukujmy się ale stereotyp o umiejętnościach przeciętnych graczy jest prawdziwy. Jak widzę w przeciwnym teamie choćby jednego więcej gracza ponad przeciętnego niż w moim to mam pewność że bitwa będzie trudna do wygrania.

Znafca

Misja na scapowanie wydaje się prosta i w rzeczywistości może tak jest w założeniach – wjechać i postać niecałe 2 minuty to niewielki wysiłek. Tylko powiedz mi teraz co ile bitew masz wygraną przez capa? Ostatnie 200 bitew ani jednej nie miałem wygranej w ten sposób. Większość kończyła się zgonem jednej ze stron, a tylko nieliczne przez remis. WG nieco już tą misję uprościło umożliwiając zaliczenie poprzez decap, ale to podobnie ma się jak do capowania – trzeba mieć szczęście.

Znafca

No i polecam aż tak nie ufać wszelkim wskazaniom. Gdy jeszcze używałem XVM to miałem sytuację, że szansa na wygraną wynosiła 95%. Pewna wygrana, bo byli w moim teamie goście z FAME, czy KAZNA (w latach gdy jeszcze coś znaczyli w WoT), a po drugiej stronie najlepszy miał ledwo 1200 WN8. A jak się skończyło? Sromotną porażką 6:15 w 5 minut.

WOTPOL1

kiedy bebe 9,20 ?

DAR-DL

ide o zaklad ze te mapy to sciema pewnie nie maja zrobionych 50% tylko wciskaja kit jak zawsze ,wiosna 2018 moze beda

An

Pewnie chciał misję na zdobycie capa zrobić no ale nic fioletowy pomidor ma to w ***** bo kampi cały czas gdzieś z tyłu i nabija tylko dmg i fragi.

Bruno

ładne to nawet 🙂

WOT Player

Powiedz to tym moim noobom z teamu

ko

ciekawi mnie kedy może wprowadza jakiś inny tryb bez zdobywania tych flag

Nom

Ale że o co chodzi? 😀
Przecież tych flag się nie zdobywa, a przynajmniej nie jest to konieczne i lepiej eliminować przeciwników, a bazy zajmować w ostateczności.

ko

w ostateczności jak wygrywam bitwę i dostają trzy czołgi do zabicia a moi tempi sojusznicy zamiast dać zrobić innym uszkodzenia zajmą bazę wnerwia mnie takie postępowanie

ANONIM

Zgadam się miałem 9 fragów na t95 i miałbym 10 gdyby nie pomidor z 200 wn8 co skapował baze

ko

co poradzimy że musimy grać z takimi botami co wolą skapować niż dać ci zrobić wynik

Tomek

Nie no to na pewno były fiolety które nabijają wn8 a potem walą sobie konia ma statach

Znafca

Do tego dochodzą ludzie co mają do wykonania misję osobistą. A niestety niektóre wymagają przejęcia/zresetowania bazy. Od samego początku było to dla mnie lekko poronione, bo zamiast nakłaniać do walki – jest nakłanianie do pasywnej gry.