Besiege – World of Tanks

Entuzjasta odtworzył w grze Besiege dokładną kopię intra World of Tanks z 2016 roku (to, które leci w tle na ekranie logowania). Zajęło mu to około 5 miesięcy.

Besiege to oryginalna gra logiczno-symulacyjna, w której gracze konstruują od podstaw własne machiny oblężnicze, celem zniszczenia wojsk oraz fortyfikacji przeciwnika. Za powstanie gry odpowiada niewielkie niezależne studio Spiderling z Wielkiej Brytanii.

Gra stawia przed nami szereg zróżnicowanych wyzwań – od burzenia prostych budynków cywilnych (jak np. wiatraki), poprzez anihilowanie zastępów rycerzy aż po oblężenia ciężko ufortyfikowanych twierdz. Do dyspozycji otrzymujemy całą masę części, z których – niczym z klocków – konstruujemy własną unikalną machinę, zdolną złamać opór przeciwnika i wytrzymać zmasowany atak wojsk oraz ciężkich dział.

Ź: gry-online.pl.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
miś

wielki szacun

Bruno

Oczywiście plus za samozaparcie, ale nie wiem po co marnowali czas na coś takiego. Słabe to i kiepsko wygląda 🙁

BRTMN

A próbowałeś cokolwiek zrobić w Besiege? Ja owszem i powiem, że koleś odjebał kosmos! Odpaliłem w tym samym momencie oryginał i dokładność rekonstrukcji była ponad 95%. Timing idealny. Jak mu to zajęło 5 miesięcy to ja bym pewnie się poddał po kilku minutachXD

RexThemAll

Dokładnie, facet odtworzył intro WoTa, a dla mnie do dziś największym osiągnięciem w tej grze jest katapulta, która nie rozpada się po strzale i czołg, który jedzie tak długo, jak coś nie zaklinuje mu się pod podwoziem.

Dla twórcy należą się wielkie brawa za talent. 🙂