Thaine Lyman rezygnuje z prowadzenia marki World of Tanks PC

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

23 komentarzy
Tak, to znowu ja

Mam nadzieję, że za kolejnego dyrektora usuną Defendera, Liberte, Skorpiona G, Patriota i VK 100.01P…

arobertunio

Usuna ze sklepu co najw.q

WOTniePOTRAFI

nie POTRAFI 100%

Kotecek_PL

Dodajcie Artylerię premium VIII poziomu

Znafca

A ja chcę usunięcia botów z tej gry.

Tomek

Ja też

Anonimowo

Koniecznie z magazynkiem!

Maciej

Usuńcie artylerie, gold amunicję i graczy wróci naprawdę dużo 😉

Anonimowo

Co ty gadasz?by ta gra miala sens trzeba zabronic graczom z turcji francji niemiec itd grac na tym samym serwerze co my gracze w tejgrze to patalogia i już se nie wymyślaj proszę cie

mirror

O nas to samo myślą.

Po1nter

Ta gra to rak więc chyba zaczął obawiać się o swoje zdrowie i ucieka 😛

J-23 znów nadaje

On ucieka bo nie chce gasić światła 🙂

ja

szczury zawsze pierwsze uciekają z tonącego okrętu

Dziwny dywan

Za pewnie zrezygnował ze względu na polskie drzewko. #lennyface

tankista4

To jeden z tych dwóch gości co mówili że kokotem zabijają Defendera.

Kk2

Taaak…
To ten pros który twierdził że Defender nie jest OP…
Narozrabiał, wraz z zespołem z OP premkami, z zepsutym MM i przegiętym RNG…

rafal

KK2 delikatnie to ująłeś RNG nie przegięty tylko ********, raz trafiasz we wszytko z haubicy raz najcelniejszym tedekiem siejesz kalafiory i nic nie poradzisz , ostatnio częsciej trafiam z KV 2 niż tigera P dzięki RNG KV 2 strzelam z biodra i trafiam a tigerem celuje i celuje a i tak poleci w ***** czasem

harland

ruska gra to co się dziwisz
ruskie gówniane czołgi w porównaniu z niemieckimi to prawie monstra

VanDerChukwu

Przecież kokoty wszystko penetrują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Tomek

Nawet On widzi do czego to zmierza i nie chce być z tym więcej powiązany.

harland

on to współtworzył w ostatnim czasie, więc o czym ty chłopie mówisz

Grzybek

powiedział: Nawet On widzi do czego to zmierza i nie chce być z tym więcej powiązany. Czego tu nie rozumiesz?

harland

Jak mozna napisac Nawet on widzi… skoro on te gre wspoltworzyl? 😮
Macie go za idiote ktory nie wie co robi?