Tank Mechanic – nowa konkurencja dla World of Tanks?

Dawno nie było żadnych nowych projektów poświęconych czołgom. Na przykład w ubiegłym roku, liczba ta wynosiła tylko 3, z których dwa to gry online. Tym razem pojawiła się gra pt. : “Tank Mechanic”. Nie jest to japoński klon World of Tanks i faktycznie, gra prawie wcale nijak się ma do prawdziwego WoT.

Symulator zostanie wydany 7 czerwca 2018 roku. Generalnie, w produkcji wcielamy się w właściciela muzeum i naszym zadaniem będzie odnalezienie zniszczonych lub porzuconych czołgów, a następnie ich odrestaurowanie – “Pimp my Tank” 😀 Zapowiada się ciekawie 😉

via WoT Express

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
CichoCiemny

Konkurencja dla wot by się przydała ale nie taka bo to bardziej symulator niż gra akcji 🙁

Margoch76

Akurat konkurencja dla WoT. Jak WoT to gra akcji, Tank Mechanic to taki bardziej Car Mechanic Simulator. Może i zagram nawet jak wyjdzie ten Tank Mechanic

V_SkyGaming_V

Tak ta gra może spowodować obniżenie klikerów na randomach taaaaaaaaak 🙂

grekus

ja pindole jaki clickbait :/

Anonimowo

no co za Igor to pisal xD

to tak jakby Car Mechanic Simulator byl konkurencyjnym tytulem dla NFS xD

Tomek

Absolutnie, to nie będzie konkurencja dla WOT. Jakiś symulator, a gra akcji. Równie dobrze można by mówić, że Ship Simulator jest konkurencją dla World of warships.

Tomek

Wgl ta gra nie wygląda na ciekawą..

Roophert

Jak dla kogo…

Tomek

Ile można tak klikać, chłopie..