World of Tanks Blitz współpracuje z Warhammer 40,000

Chwała przez stal. World of Tanks Blitz współpracuje z Warhammer 40,000
Unikatowa zwartość wkrótce na polach bitew

“Zwycięstwo osiąga się dzięki odwadze” to motto wspólne dla World of Tanks Blitz i Warhammer 40,000. Dzięki najnowszej współpracy, w World of Tanks Blitz pojawi się zawartość w grze inspirowana tym popularnym uniwersum.

Sukces Warhammer 40,000 zaczął się od figurkowej gry bitewnej osadzonej w świecie odległej przyszłości. Przez lata uniwersum rozrosło się na gry wideo, powieści, komiksy I inne dzieła popkultury gromadząc mnóstwo fanów na całym świecie.

Przez ponad 30 lat Warhammer 40,000 wyrósł na jedno z najbardziej znanych uniwersów z olbrzymią ilością machin wojennych. Możliwosc połaczenia ze wspaniałą grą jaką jest World of Tanks Blitz daje mnóstwo możliwości dla obu stron,” mówi Jon Gillard, szef licencji w Games Workshop.

World of Tanks Blitz przyniosło wiele niesamowitych współprac w przeszłości,” dodaje Andrey Ryabovol, dyrektor wydawniczy World of Tanks. „Warhammer 40,000 ma bogate uniwersum, które otwiera nowe możliwości połaczenia światów. World of Tanks Blitz to miejsce gdzie prawdziwa i alternatywna historia może zetrzeć się na polu bitwy ku uciesze społeczności.

Następne informacje o współpracy zostaną ogłoszone wkrótce.

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
40k

Ciekawe, ciekawe…
;p
Czyżby Baneblade premka? O_o
Pożyjemy zobaczymy.
Widzę że deweloperce kończą się pomysły…

Polak

Nowi załoganci premium:

Denerwuje Cię często umierająca załoga w twoim ulubionym Radzieckim czołgu? Przygotowaliśmy ofertę tylko dla ciebie! Nasi dzielni kosmonauci sprowadzili najlepszych żołnierzy radzieckich hodowanych specjalnie na orbicie w celu zwiększenia ich umiejętności :
Super Marines.
Życie 320.
Wyszkolenie 150%.
Pancerz warstwowy 30/20/20 mm.
Cena 39.99$ za 5 sztuk!
*Oferta aktualna przez 24 godziny.

sonic

Predator czy Land Raider? A może od razu Falcon lub Hammerhead? Następny bezsens.

ja

Kill Krusha i Kill Bursta
i tak jak szwedzkie tedeki przechodzą w tryb oblężniczy tak orki będą przechodzić w tryb ŁAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!