9.20 – nowy model wizualny M48A1 Patton

Odświeżono model wizualny amerykańskiego czołgu średniego: M48A1 Patton. Zmniejszono kopułę dowódcy oraz zwiększono pancerz wieży z 177,8 do 254 mm. Wieża M87 zostanie zastąpiona przez nową wieżę: M48A5.

Najbardziej udany amerykański czołg średni okresu bezpośrednio po wojnie. Prace koncepcyjne rozpoczęto w 1950 roku a w kwietniu 1953 pojazd rozpoczął służbę. Między 1952 a 1959 rokiem wyprodukowano 11703 pojazdów w różnych wariantach.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
barry

Patton wyglada teraz jak choinka swiateczna, dno.

SanAndreeas

I tak oto drzewkowy Patton bedzie o niebo lepszy od M60. Mam nadzieję ze to tylko niedopatrzenie…

sonic

Czyli model wizualnie nie prawdziwy historycznie, wystarczyło pancerze tej wieżyczki zwiększyć i po kłopocie. wg buffuje pancerze, ciekawe dlaczego? Łasi na kasę białorusini!

Tomek

Koleś, ta X to było dno, nikt tym nie grał. Buff się należy, a pancerz kadłuba nadal jest ch**owy.

Pasjonat
Niezly Szajs

Sporo “lepszych” graczy grało/gra tym czołgiem by wbić 3 gwiazdki na lufie i dlatego taki wynik ma w tabelce.

sonic

A czy ja napisałem, że się nie należy? Napisałem, że ta mini wieża z kmami powinna zostać, ale, żeby jej pancerz zwiększyli. Mogli dodać w niej weakspota wielkości nowego włazu.