Chińskie niszczyciele czołgów na serwerze EU?

Oficjalny rosyjski FP World of Tanks stworzył specjalną, dedykowaną ankietę w której to gracze mają zadecydować, tudzież się wypowiedzieć na temat gałęzi chińskich niszczycieli czołgów. Przypuszczam, że w tym momencie ważą się losy jej zaimplementowania na pozostałych serwerach 😉 Stan ankiety na ten moment wygląda tak:

W skrócie: Czy chcielibyście, abyśmy dodali gałąź chińskich TD?

  • Tak;
  • Nie;
  • Obojętnie;
  • Inny komentarz.

Przegląd wszystkich niszczycieli czołgów możecie znaleźć tutaj: KLIK. A jakiego zdania Wy jesteście?

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
20 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Markusov

Chcemy, chcemy. Jak najbardziej.

po polskiemu glosowanie

Ja jestem za! I dajcie ankiete to zaglosuje na dwie rece!

FiVeSiDe

Aha. I pozdro dla osób, które mówią że klony… A czym jest “pudel”??? No ba że klonem…

Anonimowo

Lecz to pojazd premium :p rozumiem topowe maszynki klonami no ale ***** od 2 poziomu klony radzieckich maszyn już lepiej gdyby wymyślili te NC niż zmienic delikatnie wygląd obj 704 -_-

FiVeSiDe

A ma ktoś link do ankiety?

Kwasnykwachu

tak

iBlackLagoon

Widać, że wszyscy mają w d**** polaków (jako największa grupa odmawiała dodania chińskich niszczycieli na EU)
A ja chce, bo nie jestem większością.

PiterW

Pierwsze słyszę, jakoby Polacy mieli być główną siłą przeciwko chińskim TD’kom. Patrząc się na opinie polskiej społeczności, widać dwa obozy: ci, którzy są jak najbardziej za oraz ci, którzy narzekają na klony, albo że są ważniejsze sprawy do zrobienia w grze. Ale jeszcze nie widziałem nikogo, kto otwarcie byłby przeciwko ich wprowadzeniu.

dk2005

Tak

sonic

Nie rozumiem. W ogóle co to za pytanie czy wprowadzić czy nie? A może następnym razem zapytają czy usunąć np linię szwedzkich czołgów? Ci ludzie w wg to prawdziwi debile. Zaczynając od pr do programistów.

Tomek

Ci debile jeszcze starych czołgów nie poprawili… Niech się zajmą teraźniejszością, no ale na stare nikt nie wyda free expa z golda.

AbdulAlAbdullah

Raczej tak, chociaż wolałbym nowe mapki skoro HD są opóźnione.

koles92

Oczywiście, ja lubię chińskie maszynki 😀

Teravius

Jak najbardziej na tak. Kazdy pojazd wprowadza coś nowego jaki by nie był.

Anonimowo

ja ******** klony jak ****

kolonia

ja jestem za i czekam na japońskie tedeki

iBlackLagoon

to są chińskie, a japońskie nie dla psa.

RexThemAll

To zrobią 9 kopii rosyjskich tdków, albo ustawią OI bokiem i zamontują na jego burcie działo z okrętu wojennego, a następnie skopiują pomysł 9x zmieniając jedynie wielkość działa i grubość pancerza i będzie nowa linia. 😀

PiterW

Ale akurat Japończycy mają kilka swoich niszczycieli. I jest spora szansa, że kiedyś będzie linia TD’ków bez żadnych klonów. To, że niewielu widzi różnice między Japonią i Chinami w prawdziwym życiu nie oznacza że w grze można ich wrzucać do własnego worka. Chińskie drzewko owszem, jest prawie w całości zrobione z modyfikacji radzieckich maszyn, ale Japończycy mają drzewko ze swoich projektów.

ko

dawać ankietę jestem na TAK dawać mi to drzewko