9.20 – zmiany czołgów ciężkich: Maus

Tym razem na Superteście wprowadzimy kilka zmian dla poziomów IX i X w Mausowym drzewku i czołgu premium poziomu VIII 8,8 cm PaK 43 Jagdtiger.

Niemieckie czołgi ciężkie
Zacznijmy od góry. Ostatnio techniczna strona Mausa zyskała w statystykach. Bazując na waszych opiniach zdecydowaliśmy wprowadzić ponownie kilka zmian. Co się zmieniło? Maus pozostanie forteca na gąsienicach ale jego obrażenia zostaną zmniejszone razem z ilością jego HP. Zmniejszymy tez grubość podwozia z 250mm to 50mm.

Wstępne parametry:
Tier: HT-10, Niemcy
Wytrzymałość: 3000 (-200)
Maksymalna prędkość / Prędkość cofania: 20 / -15 km / h
Prędkość obrotu: 15 °/s
Prędkość obrotu wieży: 16 °/s
Zasięg widzenia: 400 m

Pancerz kadłuba: 200 / 185 / 160
Pancerz wieży: 260 / 210 / 210

Uszkodzenia: 490 / 490 / 630
Penetracja: 246 / 311 / 65
Czas przeładowania: 13,3 s (+1.3)
Rozrzut na 100 m: 0,36
Czas celowania: 2,1 s

Sytuacja Mäuschen jest trochę inna. Chcemy wam pomóc z osiągnięciem poziomu X więc zwiększymy trochę jego mobilność zawieszenia. Dzięki temu granie nim powinno być wygodniejsze.
8,8 cm PaK 43 Jagdtiger
To kolejny czołg, któremu przyjrzymy się bliżej. Poprawimy jego mobilność by nie było sytuacji, że czołgi o tej samej wadze i mocy silnika mają różną mobilność.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
12 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ja maus

idioci czołg jedzie 20 km zabrać mu pancerz i zrobić honorowego dawcę dla cip które teraz go nie potrafią przebić zwiększyć przeładowanie żeby ci co naperdalają po 750 czy 1250 mieli jeszcze łatwiej może jeszcze zabrać pene bo poco ma kogoś uszkodzić a potem losować tylko na 10

Mausiontko

A moim zdaniem nie powinni ruszać ani Mausa ani Typa 5. To są czołgi w które jak się pojawią w bitwie wszyscy napierd… ile wlezie, od artylerii zaczynając. Skoro są jednymi z najwolniejszych czołgów w grze to przynajmniej zostawcie im HP i pancerz!

wggmd

Wczoraj zbadałem i kupiłem mausa, nosz kur…..

Tomek

BUFF DLA T-34-3

polibol

baf dla jagtigera 8 8 super ale maus nie dostanie tak po ***** jak typ 5 heavy i to ma byc balans

Tomek

Dają mu buffa do działa i HP a teraz zabierają. Zamiast pomyśleć, pograć i stwierdzić że wystarczył buff do działa lub do hp osobno.

NB Maus jaki jest wszyscy widzą dla mnie jedynym problemem grając z przeciwka jest zdumiewająca celność na dużych dystansach. 3 krotnie w różnych bitwach doświadczyłem efektu kiedy obrywam z odległości większej niż 300 m tzw strzałem z biodra. AimBot czy cuśśś .>>>>> ?

Buszujacy_W_Jęczmieniu

dziekujemy WG idioci, za spierdolenie kolejnego czołgu, który zostanie odstawiony do garażu… Pogratulować pomysłów dzięki ktorym, coraz więcej osob przestaje grać w wasz premiumshit ;]]

Zbyszko66

lol, nerfią najbardziej OP tanka w tej chwili i narzekasz? Choć zgodze się, że kierunek nerfa niesłuszny, było zostawić stary DPM, ale przywrócić historyczne wartości pancerza

Anonimowo

Puknij się w czoło i zastanów się czemu go nerfią (tak jak i inne czołgi). Podpowiem – jest za dobry. Z resztą te nerfy niewiele w sumie zmienią w samym stylu jego gry. Nadal ma niezmieniony główny pancerz (podłogi nie liczę, bo ilość sytuacji, gdy mamy na nią przestrzał jest znikoma). Niemniej i tak uważam ten nerf przeładowania za słaby. Powinien co najmniej dwukrotnie więcej.

Anonimowo

Byłbym zapomniał… Cieszę się, że nie biorą słów pomidorów na serio. Przynajmniej nie tych wszystkich.

qiyi

iks de

qiyi

kurna, kurna, co to bendzie>? MAUS niegrywalny bendzie, jA chcem czysta pancesza na dolnej puyciew jeszczem albo To bojkotujem i napiszem do Wugie!1111!111!!!!!!!1!1 ;]