Czołgi Sci-fi w World of Tanks

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Warszawarc

Nasz Klient, nasz pan – stwierdziło WG. To w takim razie dajcie mm +1/-1

DKW

Zdecydowanie NIE.

Truth is God

Niech oni tego nie robią.

Anonimowo

Man nadzieje ze te czolgi z jakis chinskich bajek nie wejda do gry gram w to bo interesuje sie czolgami z tych okresow jak ten syf wejdzie do gry to odejdzie zapewne wiele osob niech wprowadzaja to na chinskie serwery.

AbdullahPostrachPakistaśkichKóz

Ojoj coś musiało się stać z WG, od roku super premki które wysyłają stare do lamusa, plany wydania masakrycznej ilości premek w 2017, sprzedawanie super rzadkich czołgów (jak ten “kosmita”) a teraz jakieś czołgi z kreskówek? Rozumię że jakiekolwiek pozostałości “historycznej dokładności” w tej grze zostały wywalone za okno i powoli robimy cyrk na kółkach…

Warszawarc

Prawda WG za daleko idzie Popełnia bardzo duży błąd!!!

Oleynick

Tak, tak. 1 Kwietnia się zbliża. Wszystko rozumiemy 😉

Oleynick

Nieee, gdzieżby. Zupełnie nie to miałem na myśli. Węgierski TD to normalne info. Kolejny czołg w WoT. Spoko. Norma. Ale czołgi z kreskówek to coś zupełnie nowego! Jak bitwy na księżycu czy marsie albo historie o ruskim czołgu w kształcie ufo 😉 Po prostu to kompletny zbieg okoliczności z tą datą, nie? 😀 Jeżeli tak to spoko, pożyjemy zobaczymy, ale rozumiesz co mam na myśli?

Oleynick

Btw, właśnie przyglądałem się dokładniej. Przyznasz chyba, że 17 maja raczej nie można wiązać z 1 kwietnie, jednak 30 marzec to zaledwie jeden dzień