Kompilacja Q&A

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Pluskwiak

Przywróćcie czat ogólny i zastosujcie jakiś prosty a skuteczny sposób na blokadę czatu dla bałwanów w wieku podstawówkowym. Po 1. ta wasza “cenzura” przekleństw nic nie daje, jest na żenującym poziomie-kiedyś włączyłem ją sobie w ustawieniach i myślałem że komuś odwala jak pisał “team” albo jakieś tego typu słowo i mu cenzurowało a ja dziwiłem się co jest grane :/ 2. Gracze też mają pomysły. nie jesteście alfami i omegami, wy też możecie ni9e mieć pomysłu, ale doceńcie, że ludzie sami wpadają na fajne rzeczy i nie są aż takimi baranami żeby totalnie zlewać ich pomysły. 3. Po usunięciu czatu ogólnego zniknęła jakakolwiek ludzkość tych bitew-już nie ma pytań typu kto pl ani “glhf all”, poza tym ludzie sobie dopiekali także w kulturalny sposób, a zwykłe rozmowy są częścią każdej gry. khy powinny być. usunęliście to zupełnie niepotrzebnie, podczas gdy ten kto chce ten dalej pisze FY ******* ALLL WHORE ******** FYFYFYFY… kolejna rzecz-nie da się zupełnie usunąć chamstwa-po prostu mocno je ograniczcie. Bo może żeby idąc waszym tropem wyeliminować wszystkie tego typu problemy usuniecie czat drużynowy, potem plutonowy, w ogóle wszystkie czaty, ba, żeby nie było zderzeń, gdzie ktoś przypadkiem kogoś uderza, zrobicie z tej gry singla, albo zamkniecie serwy?! nie tędy droga! gra na prawdę mocno straciła na usunięciu tego czatu…

1544

Rozumiem, że to tłumaczenie z rosyjskiego, ale moglibyście tej wypowiedzi nadać jakiejś poprawnej składni… “Pracujemy teraz nad misjami osobistymi, mówiliśmy już wiele razy” , “Zmian w SU-100Y nie planujemy.”

Trank

Najpierw chciałem zapytać jak “nadaje się poprawnej składni”, ale potem uznałem że przez takich jak ja wyłączono chat w WoT 🙁
Zatem OK! Tylko wskaż faktyczne błędy składniowe. Uprzedzam, mam Wielki Słownik Poprawnej Polszczyzny i nie zawaham się go użyć.

1544

Proszę:
“Mówiliśmy już wiele razy, że obecnie pracujemy nad misjami osobistymi” ;
“Nie planujemy zmian w SU-100Y”

Trank

OK. Zaproponowałeś swoje warianty i są poprawne. Czemu uważasz te w artykule za niepoprawne?

12qt

“Właśnie przez takich ja Ty go wyłączyliśmy.” Popieram, walić ten czat :v