Chieftain na serwerze EU

  • przechwytywanie
  • shot_001
  • shot_002
  • shot_003
  • shot_004
  • shot_005
  • shot_006
  • shot_007
  • shot_008
  • shot_009
  • shot_010
  • shot_011
  • shot_012
  • shot_013
  • shot_014
  • shot_015
  • shot_016
  • shot_017
  • shot_018
  • shot_019
  • shot_020
  • shot_021

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

3 komentarzy
Pan Kadłubek

Na konsolach mamy ten czołg od miesiąca. Ludzie niesamowite wyniki nim krecą.Wszystko przez niezły rof 7,27, lepszy niż na niektórych medach i dpm 3000 z hakiem.

Bricktop

Nie śpieszy mi się do ciężkiego Fva a na Conquerorze mam nabite 180 tysięcy, więc mam nadzieję że znajdzie się ta piękność w drzewku 😉

mr. ja

spotkałem dziś go w 2 bitwach, wrażenia nie zrobił wynikiem