Drugie urodziny World of Tanks Blitz

WoT_Blitz_Logo_White_PNG_Eng

Drugie urodziny World of Tanks Blitz
Wargaming dziękuje ponad 55 000 000 graczy, którzy pobrali grę

World of Tanks Blitz świętuje drugi rok istnienia na rynku. W tym czasie gra została udostępniona na iOS, Android i Windows 10, co czyni ją jedną z pierwszych, prawdziwych gier międzyplatformowych umożliwiający wspólną zabawę bez względu na system operacyjny i preferowane urządzenie. Już ponad 55 000 000 pobrało World of Tanks Blitz, rozegrano ponad 590 000 000 bitew i zniszczono 5 600 000 000 000 czołgów. Łącznie gracze spędzili w grze 4390 lat – dziękujemy naszym czołgistom!

„Chcemy serdecznie podziękować graczom za zaufanie i wspólne spędzony czas,” powiedział Artem Safronov, globalny producent wydawniczy World of Tanks Blitz. „Mamy nadzieję, że macie z gry taką samą przyjemność, jak my tworząc grę. To dzięki Waszej pasji i zaangażowaniu World of Tanks Blitz jest to tym miejscu i zmienia się na podstawie Waszych opinii.”

Z okazji drugiej rocznicy istnienia World of Tanks Blitz na rynku przygotowaliśmy dla graczy specjalne wydarzenia – mnożnik x5 za pierwsze zwycięstwo dnia oraz złoto i dni konta premium za pierwszą rozegraną bitwę! May nadzieję, że będziecie z nami i jeszcze wielokrotnie będziemy mogli świętować kolejne urodziny. A teraz zapraszamy już na pole bitwy!

WoTB_2Y_Anniversary_Artwork

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments