Q&A 23-06-16

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Rosol

Cyt: To nie jest ostateczna iteracja Piaskownicy, więc nie skreślajcie gry zupełnie, rzucając teksty typu „koniec z WoT, odinstalowuje”.
Zmieńcie MM, od kilku lat Wam mówi to rzesza graczy – a oni głusi i ślepi, brną w inne sprawy i udają, że jest ok.
Dobrze, że powstał AW, konkurencja jest zdrowa !!!

Heinzi_Gudi

Socjalizm pełną gębą: “My chcemy nie tylko wszystkie klasy zrównać”:-). Kiedyś już tego próbowano i g..o z tego wyszło 🙂

q

Co znaczy ze obrazenie od splasha idą po trójkącie ? tzn ze od miejsca uderzenia pocisku splash idzie tylko do przodu stożkiem ? nie rozumiem ?

Wicher_Z_Dupy

Rzuć kamieniem w wodę tak żeby wpadł pod kątem 45 stopni a woda nie rozpryśnie się dookoła ale w kształt trójkąta którego jeden z wierzchołków będzie leżał w miejscu uderzenia w wodę. Mam nadzieję że pomogłem 😀

q

Tak jak podejrzewalem, juz nie bedzie sie oplacalo celowac w czo,g, tylko przed niego, bowiem trafienie metr za nim bedzie dla czolgu kompletnie nie odczuwalny..