Piąta faza wczesnego dostępu do Master of Orion

Fusion x64 TIFF File

Fusion x64 TIFF File

Piąta faza wczesnego dostępu do Master of Orion
Głos społeczności rozwija powrót legendarnej strategii 4X

Master of Orion wkracza właśnie w piątą fazę wczesnego dostępu. Zmiany obejmują przede wszystkim sztuczną inteligencję, balans rozgrywki i interfejs użytkownika czyli elementy najczęściej raportowane przez społeczność.

Głównym celem piątej fazy wczesnego dostępy jest udoskonalanie balansu rozgrywki, jej płynności i prawidłowego rytmu od początku do końca. Te zmiany sprawią, że podejmowane decyzje przez gracza zyskują na jeszcze większym znaczeniu, będą miały długodystansowe konsekwencje dla historii swojego imperium i całej galaktyki. Sercem zmian jest przebudowany system umiejętności i cech, ulepszone zasoby planet i mechanika rozwoju inspirowana rozwiązaniami z Master of Orion II (wliczając w to umiejętności kreatywne i niekreatywne), co sprawia, że każda z ras jeszcze bardziej zyskuje na swojej unikatowości. Planety różnią się od siebie jeszcze bardziej – ich typ mocniej wpływa na wzrost populacji, dodano wiele ścieżek ich rozwoju, dzięki czemu trzeba lepiej planować, aby osiągać maksimum korzyści. Nowy typ galaktyki sprawia, że eksploracja kosmosu będzie ciekawsza.

Wszyscy, którzy dopiero planują swoją przygodę z Master of Orion mają teraz ku temu idealną okazję. Edycja kolekcjonerska Master of Orion uczestniczy w letnich promocjach Steam i GoG.com – przez najbliższe dwa tygodnie regularna cena jest obniżona aż o 30%! Edycja kolekcjonerska Master of Orion pozwala od razu przystąpić do wczesnego dostępu. Wybierz rasę, prześlij swoje uwagi i pomóż WG Labs w powrocie legendarnej strategii 4X – Master of Orion: Conquer the Stars!

MoO_Screens_Race_Psilon_Revamped_Perk_System MoO_Screens_Advanced_Colony_Ship MoO_Screens_Empire_Managment_Screen MoO_Screens_New_Claster_Galaxy_2 MoO_Screens_New_Claster_Galaxy_1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments