Mortar mod vs Battle Assistant

W sieci pojawił się mod, który już nazwano czitem dla arty. Dużo lepszy od Battle Assistanta. Modyfikacja pozwala na oddawanie strzałów z nieba pod kątem 90°, a także pozwala na wrzucanie pocisków za budynki i inne obiekty. Mortar mod, czyli modyfikacja pozwalająca strzelać praktycznie pionowo z góry – autor moda życzy sobie 20$ za miesiąc, ale w każdy pon i pt istnieje wersja testowa przez 1 dzień. Najprawdopodobniej ta modyfikacja zostanie zabroniona.

Sam filmik niezbyt dobrze obrazuje pracę moda, ale daje on straszną przewagę dla artylerii. Jedyną wadą jest czas lotu pocisku.

via WoT Express

https://youtu.be/fE1V5nSlk7I

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
takitam

Filmik bardzo dobrze pokazuje jak działa mod. Po prostu wylicza jak należy pochylić pojazd żeby lufa miała wychylenie potrzebne do wrzutki. Metoda będzie działać na wszystkich mapkach na których można stanąć krzywo pojazdem. W sumie genialne w swej prostocie. Aż dziw że do tej pory nie widziałem tego w akcji na CW czy turniejach. Ale ja młody stażem jestem w wot i jeszcze artą nie grałem. Stanąć na którymś stromym podjeździe i można zza kamienia wyciągać. Zabronienie moda nic nie zmieni. To tak naprawdę jest kwestia miejscówek.

dawid

bez tego moda takie coś jest nie możliwe w realu jest to najbardziej do zrobienia ale w wot tak sie nie da (bez moda)

John

Jak się nazywa ta muza 😀 ?

trime
Dzony

Pobierać płacić i zbierać permbany !!