Jakie gry rządzą na Twichu?

Magazyn CD-Action przedstawił na swoim forum badania pokazujące, które gry są najchętniej oglądane przez graczy. W zestawieniu wzięto też do porównania zeszły rok (2015).

Oczywiście nie obyło się bez większych niespodzianek – niepodzielnie, kolejny rok z rządu, na Twichu rządzi League of Legends. W roku 2015 łączna ilość godzin, jakie zostały przeznaczone na oglądanie tego tytułu, wynosiła 80 milionów. W tym roku wynik ten podskoczył o kolejne 8 baniek – 88 mln.

Drugie miejsce, i za razem największy skok popularności (głównie przez turnieje oraz kanały YT) zaliczył Counter-Strike: Global Offensive (2015 – 39 mln.; 2016 – 73 mln.).

Trzecie i czwarte miejsce to odpowiednio Dota 2 i Hearthstone (w zeszłym roku oba tytuły miały oglądalność równą 31 milionów godzin, w 2016 odpowiednio 43 mln. i 41 mln.)

Nie zabrakło w zestawieniu również World of Tanks. Niestety wynik gry o czołgach to, na tle tych najlepszych, marne 6 milionów godzin. Przez to WoT plasuje się daleko w tyle, a wyprzedzająco takie tytuły, jak The Division (7 mln.), Minecraft (8 mln.), World of Warcraft (8 mln.) czy Call of Duty: Black Ops III (15 mln.).

Może w przyszłym roku będzie lepiej.

źródło: www.cdaction.pl

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Chun

Witam widzę ze chyba nie zarabiasz na swojej stronie.
Możesz połączyć swoją pasje z zarobkiem.
Szkoda marnować ruchu na stronce. Jest metoda
żeby wyciągnąć dodatkowo ładną sumkę,
wpisz sobie w google; jak zarobić na blogu drugą wypłatę

_3M3R

Jak sie taka ******* będzie działa jak dzieje z postępującą głupotą i brakiem osobnego serwerta dla pomidorów to napewno nie bedzie lepiej…