9.15 – 112 wycofana ze sprzedaży *UP*

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Janusz WoTa

Coś czego jeszcze nie było w sklepie niewiele mówi. Typ 59, czy wycofane tanki nie muszą się tego obawiać. Bardziej obstawiam na coś co jest już w plikach gry, a nie zostało jeszcze wprowadzone. Mówię tu choćby o Sentinelu 6 tieru, czy RHM Scorpion. Oczywiście nie w podstawowej wersji, a z masą dodatków. Chyba, że WG zmieniło totalnie podejście i da w tej kwestii wybór (choć po czołgu z poprzednich GF można przewidzieć jak to skończy się z unikatami tego kalibru).

Prem

FCM 36 Pak.40 również ma MM +2 do 5 tierów.

McThar

SU-85I*

gsdg

Ram II?
Jesteście wskazać, jakie to “ułomne losowania” miał Ram? Miał losowania do siódmych tierów, więc +2. Gdzie tu problem z “ułomnymi losowaniami”. Schmalturm też miał losowania +2.
A, i nie zapomnijcie usunąc tego komentarza, jak zwykle zresztą…

Anonimowo

był mało popularny

Herominik

był mało popularny tak samo jak sexton I

gsdg

No to wytłumacz to autorowi tego niusa. Bo gdybyś przeczytał tę informację ze zrozumieniem, to dowiedziałbyś się z niej, że Ram miał “ułomne losowania”, co nie jest prawdą. Mnie nie musisz tłumaczyć, czemu Ram czy Schmalturm zniknęły ze sklepu.