[18+] Ciemnota #11

UWAGA: Film zawiera słowa powszechnie uznawana za obraźliwe! Całą kwintesencję tej serii oddaje pytanie jednego z Naszych Czytelników 🙂
„Mam takie pytanie, opublikowaliście kiedyś filmik z człowiekiem który pokazywał i tępił złe zachowania w WoT, nie mogę go nigdzie znaleźć, a przydał by mi się teraz. Pamiętam tylko że była to trzecia część, trwał około 30 min i facet sporo przeklinał. Z góry dzięki za pomoc.”

LISTA DZISIEJSZYCH CIEMNOT:
LordMinecraft1
anonim_412
PanSlavko
Piter062
milu3612PL
Cintura
faby_2015
DylanMorgan99
THEREALCOLONELMUSTARD_1
dawidosn93
Flamish
Hola_Hola_Hola
ENVY82

Uwielbiam tę serię, miłego oglądania 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
mkw73

Witam serdecznie. Znakomity materiał i w pełni popieram akcję którą prowadzisz. Na stronie internetowej mojego klanu zamieszczę ten materiał i następne aby tego typu buractwo wykorzeniać. Myślę że każdy kto obejrzy ten materiał powinien przesłać wyrazy sprzeciwu i dezaprobaty. WOT BEZ CHAMSTWA !!!

peter

Zuru naprawde trafiles na takie debila ???? OMG wspolczuje 😀

GeorgeTheNoobBot

Kolejny przychlast fapiący do wn8. Gratuluje poziomu filmu… już myślałem że poniżej poziomu gimbazy się nie da… Tobie się udało. pierwsze 2 minutu to mlaskanie nad tym jaki to ja jestem zarąbisty a potem opluwanie każdego i próba udowodnienia że wn8 jest wyznacznikiem wszystkiego co się w wot wyrabia…
Proszę o informacje na jakim poziomie wn8 grają rozgarnięci i przede wszystkim kulturalni gracze bo coraz więcej fioletów jęczy gdy dostaną bęcki od czerwonożółtej fali “botów/nobów/itd/itp”

Miś Dobijak

…słabe to