Storm Q&A

Kolejne krótkie Q&A, tym razem ze Stormem. Od kolegów z WoT Express:
 
Kilka lat temu stosowaliście taką praktykę, że nagradzaliście osoby, które zakupiły konto premium na rok. Wówczas w ich garażu pojawiał się pospolity Ziemniak (M6A2E1). Nie myśleliście, by wrócić do takiego systemu?
– Niestety nie posiadam takiej władzy. Różne eventy, system monetyzacji, itp. – po prostu mnie omijają. Nie mam nic do powiedzenia w tej kwestii.
 
Czekam na przegląd parametrów Waffentragera. Jest strasznie nękany przez artylerię.
– Mam dla was dobre nowiny. Bez żartów.
 
Które z priorytetów uważasz za najistotniejsze?
– Balans rozgrywki. Artyleria. Problemy z balansem czołgów i mechaniką rozgrywki, a techniczne zaległości, to: wydajność, wielowątkowe renderowanie, roślinność, etc.,
 
Czy waszym zdaniem, istnieje jakiś limit czasowy (8 miesięcy), na tyle rozsądny, by umożliwić graczom wyciągnięcie wniosków z tego, czy WoT się “dźwignął”, tudzież upadł bardziej?
– Myślę, że tak.
 
Czy jest zaskoczeniem dla deweloperów niska popularność trybu Rozwałki? Po prostu – tak lub nie.
– Świetne pytanie. Odpowiedzi nie będzie.
 
Jaką wykorzystujecie formułę podczas balansu bitew?
– Dobrą.
 
Dlaczego chcecie wycofać tryb Rozwałki? W nim gra więcej osób niż na Mapie Globalnej i Twierdzach. Upada podobnie jak Rubikon.
– Niestety gra w niego mniej osób.
Tza3jpMngc8

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zdzichu

@osama binladen Ty chyba czesto odpoczywasz od tej gry(ban)?

Arty

Do osamy: “cóż mogę powiedzieć” – jesteś debil i tyle.

osama binladen

Co do artyleri powinni to wycofac albo zamienic na normlane czolgi bo to jest kpina poprostu co sie dzieje jaka kolwiek mapa otwarta i 2 – 3 arty i sie nie da grac to jest uciekanie przed arta a nie gra. Dodam tylko tyle ,ze jak widze arte w swoim teamie odrazu ja zabijam takze jak traficie na mnie to coz moge powiedziec ” GARAZ “

Anonimowo

Po co pytają o cos gościa który nie siedzi w tej branży co wyraźnie daje do zrozumienia