Zmiany w klasie niszczycieli – Q&A

W opinii Valltera_ , DD nie są najlepszą klasą w grze. Są po prostu wygodniejsze do gry niż pancerniki lub krążowniki. Przyznaje on również, że losowe bitwy nie są specjalnie łatwe. Bardzo sporadycznie widzi się współpracę pomiędzy graczami na różnych klasach okrętów, przez co gra nie daje radości z rozgrywki.

A poniżej już standartowo 😉

1. Czy planujecie dodać kolejne okręty radzieckie i niemieckie? Myślę, że kilku z czasów II Wojny Światowej brakuje(Yorck, Scharnhorst, Askold).
Odp. Możemy dodać więcej. Jednak nie planujemy dodawać gałęzi równoległych w najbliższej przyszłości.

2. Podobnie jak przyspieszenie torped, macie zamiar dodać umiejętność, która zmniejszała by prędkość torpedy na rzecz zasięgu?
Odp. Nie

3. Wydaje się, że system raportów jest bezużyteczny, czy chociaż zapoznajecie się z nimi?
Odp. Raporty nie są bezużyteczne. Są one bardzo przydatne dla nas, aby walczyć z botami. Jednak według naszych doświadczeń, dużo botów to po prostu bardzo słabi gracze.

4. Czy rozważacie zmianę dokładności ognia pancerników. W tej chwili wydaje się, że obrażenia i celność są generowane losowo.
Odp. Rozumiem Twoje obawy. Działa pancerników są niszczycielskie (tak jak były w rzeczywistości). Dając im większą dokładność skutki będą katastrofalne dla gry (pod względem równowagi i dynamiki). To nie znaczy, że nic nie zmienimy. Jednak obecnie pierwszeństwo mają inne sprawy, które musimy naprawić w pierwszej kolejności.

Nie ma tego dużo, ale większość pytań już się pojawiała, a odpowiedzi na nie się nie zmieniły, więc nie widzę powodu, żeby je powielać…

/Lex

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments