Konkurs od WG Labs

Na Blogu Wargaming pojawił się wpis o konkursie od WG Labs.
Jeżeli Ty, lub Twój zespół jesteście zdolnymi programistami, to możecie spróbować swoich sił w Konkursie WG Labs Development Contest by wygrać $ 10,000.
 
WG zaprasza wszystkich programistów i zachęca do prezentacji własnych projektów. Do wygrania jest $ 10,000. Zatem jeżeli macie niewydane gry wieloosobowe na platformy PC lub urządzenia mobilne, albo wersje testowe, to spróbujcie swoich sił w konkursie WG Labs.
 
Według deweloperów WG jest to niesamowita okazja, aby usłyszeć opinie od weteranów branży gier video, którzy pracowali nad szeregiem wielkich tytułów.
 
Konkurs rozpoczął się wczoraj, tj. 3 Marca 2016 i jest otwarty dla wszystkich osób w Europie, obu Amerykach, Wspólnocie Niepodległych Państw oraz Azji. Będzie trwać do 30 Maja, a termin zgłoszeń zamyka się miesiąc wcześniej, tj. 30 kwietnia. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod koniec maja.
 
Aby dowiedzieć się więcej na temat kryteriów konkursowych i samego WG labs, odwiedźcie oficjalne portale:

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

1 Response

  1. Prem pisze:

    Ludzie rozsądnie i trzeźwo myślący wiedzą, po co się tworzy takie „konkursy młodych talentów”…
    …przedstawianie projektów ludziom z korpo…, warto bardzo dokładnie przeczytać upoważnienia jakie się podpisuje…
    Oczywiście, nie twierdzę że i tu tak będzie, ale trzeba 100 razy przemyśleć zanim własny pomysł pokarze się komuś w takim konkursie…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.