Jak Wargaming przetrwało zimę

Na oficjalnym blogu Wargaming, firma zebrała wszystkie ważniejsze sprawy, aktualności i dokonania jakie udało im się poczynić w przeciągu ostatnich trzech miesięcy.
 

PREMIERA WORLD OF TANKS BLITZ NA WINDOWS 10

11
15 grudnia gracze mieli okazję po raz pierwszy zapoznać się z grą Blitz na nowej platformie. Żeby zapewnić równe warunki bitwy, Wargaming oddzielił graczy urządzeń mobilnych od czołgistów grających na systemie Windows 10.
 

CZOŁGI CZECHOSŁOWACKIE W WORLD OF TANKS

22
15 grudnia w grze World of Tanks pojawiła się nowa nacja. Aktualizacja 9.13 dodała do gry dziesięć zwrotnych i nieźle uzbrojonych czołgów Czechosłowacji. Główną ich zaletą jest całkiem niezła mobilność oraz działo z magazynkiem na niektórych poziomach.
 

MANGA W WORLD OF WARSHIPS

33
22 grudnia fani bitew morskich spojrzeli na swoje „okręty” z nieco innej perspektywy – a mianowicie w grze pojawił się tryb gry ARPEGGIO OF BLUE STEEL -ARS NOVA-, utworzony na podstawie popularnej japońskiej serii anime. Wykonując misje, gracze mogli zasmakować retro-futurystycznego wyglądu japońskich okrętów.
 

„CZOŁGI”NA PLAYSTATION ® 4

44
Zima – był to szczególny okres dla wszystkich czołgistów konsolowej wersji. 19 stycznia pojawiło się World of Tanks na PlayStation ® 4 – właściciele popularnej platformy mogli zasmakować gry free-to-play w tradycyjnym formacie 15 vs 15. A w dniu 9 lutego na polach bitew pojawiło się 40 brytyjskich czołgów, w tym legendarny Crusader, Cromwell i Conqueror.
 

GRA Z „ROSTELECOM”

55
26 stycznia Wargaming i jeden z największych telekomunikacyjnych operatorów w Rosji stworzyło wspólny projekt, w którym dla abonentów utworzono specjalną taryfę. Wraz z podpisaniem umowy, użytkownik otrzymywał pakiet bonusowy: ekskluzywny czołg T44-100, szybkie łącze internetowe, załogę, dodatkowe miejsce w garażu, możliwość wzięcia udziału w specjalnym evencie, a także unikalny kamuflaż i logo. (LINK)
 

BITWY DRUŻYNOWE W WORLD OF WARSHIPS

17 lutego w World of Warships pojawiły się „bitwy drużynowe”.
 

WORLD OF TANKS I „ALFA-BANK”

card-normal
25 lutego Wargaming i największy bank w Rosji wydał specjalne karty płatnicze. Posiadacze kart otrzymują szereg bonusów i dodatków do gry. (LINK)
 

MASTER OF ORION: WCZESNY DOSTĘP

66
26 lutego rozpoczęto sprzedaż edycji kolekcjonerskiej Master of Orion. (LINK)
 
Jak na koniec skwitował to blog (w wolnym tłumaczeniu): „Zima była obfita w wydarzenia, ale plany na wiosnę są jeszcze lepsze. Czekamy”. Chyba zapomnieli wspomnieć o słynnych taksówkach 😛

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.