Q&A 28.01.2016 r.

Dawno nie było Q&A, postaram się wam wytłumaczyć dlaczego tak się dzieje. Storm na stronie rosyjskiej prowadził swój blog dotyczący gry. Ostatnim wpisem na jego blogu są życzenia noworoczne. Od tamtego momentu kontakt się urwał, na blogu przestały pojawiać się wpisy prawdopodobnie z jego własnej inicjatywy. Chodzą też plotki, że za dużo mówił graczom. Odpowiadając na komentarze graczy pod danym wpisem powstawało Q&A. Czy to jest zagrywka PR-owa ? Być może. WG poprzez m.in. odpowiedzi na blogu za dużo ujawniało informacji o wprowadzonych zmianach do kolejnych patchy, choć informacje na blogu nie były „wiążące”. Nie mniej jednak gracze już jakieś nastawienie i oczekiwania co do kolejnego patcha mieli. Gdy coś się nie pojawiało był hejt i wypominanie. Co do Patcha 9.14, być może WG szykuje coś naprawdę fajnego i nie chce udzielać informacji, albo patch faktycznie nic nie będzie wnosił.

Większość rosyjskich stron internetowych, z których wyciekają kolejne czołgi z supertestu, informacje o mapach jest prowadzonych  przez samych pracowników WG. Idzie przykaz z góry żeby nic nie wrzucać i nic nie wrzucają (Pewnie tak to działa). Jak podejrzewamy to także są zagrywki PR-owe.

Dwa pytania na które odpowiedział Serb:

  • P: Rok 2016 według WG ma być rokiem jakości. Teraz nie ważne są terminy liczy się jakość. Czy to oznacza, że będzie mniej Patchy w dłuższym odstępie czasu ? Serb: To oznacza lepsze mody,
  • „Anty troll” pluton istnieje, tylko że jest on jeszcze w fazie początkowej. Nawet na wyższych tierach KW-2 w rękach doświadczonego gracza potrafi zadać obrażenia.

 

 

 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments