FV4202 (P) – poradnik gry

fv4202p_banner

Poradnik gry dla nowej premki prosto z oficjalnego portalu 🙂

Brytyjski pojazd FV4202 powraca do World of Tanks jako czołg średni premium VIII poziomu. Oczywiście to duża zmiana dla tej maszyny, zwłaszcza gdy weźmie się pod uwagę, że wcześniej znajdowała się na samym szczycie drzewa technologicznego. Nie musimy wyjaśniać, że behemot X poziomu urządzający sobie przejażdżki wśród kruchych pojazdów poziomu VI jest nie do pomyślenia, niezależnie od tego, jak zabawne byłoby oglądanie czegoś takiego. Właśnie ze względu na równowagę pojazd został przerobiony, aby pasować do swojego nowego poziomu, i od tej pory będzie znany jako FV4202 (P). Poniżej znajdziecie podsumowanie charakterystyk czołgu po przeróbkach, a także krótki przewodnik dotyczący wykorzystania go w walce.

Podsumowanie: FV4202 (P) to świetny pojazd wsparcia, który może pełnić różne funkcje na polu bitwy. Jeśli warunki są odpowiednie, sprawdzi się jako snajper, wsparcie ogniowe, uniwersalne źródło uszkodzeń lub nawet zwiadowca. Choć jego kadłub nie jest wystarczająco dobrze opancerzony, a jego prędkość maksymalna nie umożliwia mu wygrywania wyścigów, to po schowaniu kadłuba może wykorzystać dobre opuszczenie działa oraz solidny pancerz wieży, by skutecznie walczyć. W skrócie, to dobry, uniwersalny pojazd, który poradzi sobie w większości sytuacji.

FV4204 (P) otrzymuje rzecz jasna wszystkie bonusy przysługujące pojazdom premium, co oznacza, że za każdą bitwę otrzymacie więcej kredytów i PD. Pojazd można również stosować jako platformę do szkolenia załóg brytyjskich czołgów średnich. Ponieważ pojazd ten nie wymaga oddzielnego radiooperatora, jest najlepszym wyborem dla graczy, którzy często korzystają z brytyjskich wysokopoziomowych czołgów średnich, ponieważ mają one tę samą konfigurację załogi.

Jeśli lubicie brytyjski czołgi średnie i potrzebujecie maszyny, która dobrze zarabia, a oprócz tego szkoli Wasze załogi, to nie musicie już dłużej szukać – FV4202 (P) czeka na Was.

FV4202 (P) wkrótce będzie do wzięcia dla każdego z Was, kto posiada czołg Centurion AX, dzięki czemu będziecie mogli wziąć udział w specjalnym maratonie misji. Planowana data rozpoczęcia maratonu to 15 lutego. Więcej informacji znajdziecie w specjalnym artykule na naszym portalu.

Nie możecie wziąć udziału w maratonie, ale chcielibyście zdobyć nowy czołg? Nie martwcie się, FV4202 (P) będzie dostępny w sklepie premium po zakończeniu wydarzenia. Koniecznie sprawdzajcie regularnie wiadomości na portalu, aby dowiedzieć się więcej.

Nieco więcej informacji o samej rozgrywce tym czołgiem, umiejętnościach załogi i materiałach na oficjalnym portalu 🙂

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.