Nowe pojazdy 9 tieru – B1 Draco i Challenger 2

B1 DRACO firmy OTO Melara to czwarta wersja B1 Centauro. To pojazd przeciwlotniczy uzbrojony w szybkostrzelne działo 76mm L/62 w nowej, powiększonej wieżyczce DRACO, która może być montowana na wielu platformach, jak pojazdy gąsienicowe, konstrukcje stacjonarne, czy – jak w tym przypadku – podwoziu kołowym. Konstrukcja uwzględnia również użycie działa 155mm, jednak nie jest jeszcze dostępna w grze.

B1 Draco
Częściej niż rzadziej działo OTO Melara 76mm L/62 jest spotykane na różnego rodzaju okrętach, z zasady fregatach, korwetach, czy łodziach rakietowych. Włoski system uzbrojenia jest używany między innymi przez Indie, Izrael czy Tajwan. Wracając do naszego pojazdu kołowego – DRACO na podwoziu B1 jest w tej chwili oferowany na sprzedaż, jednak nikt jeszcze nie okazał zainteresowania takim rozwiązaniem.
B1 Draco
Działo kalibru 76mm jest ładowane automatycznie z mechanizmu bębnowego o pojemności 12 pocisków. W tyle wieży i częściowo na tyle pojazdu na załadunek czeka 12 takich magazynków. Mechanizm ładujący pozwala osiągać szybkostrzelność skuteczną na poziomie nawet 80 strzałów na minutę. W grze czołg również będzie posiadał 12-strzałowy autoloader, podobny do tych stosowanych w działkach automatycznych, jednak z dłuższym czasem przeładunku między magazynkami niż w rzeczywistości. Działo wspomagane jest przez zaawansowany system radarowy i kontroli ognia, pozwalający na precyzyjny ostrzał nawet na dużych dystansach i kontrolowanie pocisków kierowanych radiowo typu DART, które potrafią dostosować trajektorię lotu w celu maksymalizacji celności. W ręce graczy trafi także ulepszone działo 76mm STRALES w formie ulepszenia maszyny.

Mimo, że w rzeczywistym świecie B1 DRACO to pojazd przeciwlotniczy, w grze będzie sklasyfikowany jako opancerzony pojazd bojowy. Pojazd jest lekko opancerzony, wieża posiada ochronę na poziomie STANAG 2 (oznacza to ochronę przed ostrzałem do kalibru 7,62 z broni ręcznej i porównywalnych). Z drugiej strony duży wpływ na zdolność przetrwania na polu bitwy ma ulepszony system stawiania zasłon dymnych i świetna mobilność, zapewniana przez 520-konny silnik Iveco.

Challenger 2, inacze BAE Systems Land & Armaments FV4034 to szczyt brytyjskiego przemysłu czołgowego, ostatni do tej pory i najbardziej zaawansowany czołg podstawowy kiedykolwiek wyprodukowany w Anglii. Charakteryzuje się niesamowitą wytrzymałością idącą w parze z potężnym działem L30A1 kalibru 122mm.


Testerzy AW mogą pamiętać ten czołg z 8 tieru, ale z powodu balansu został tymczasowo usunięty z gry i przesunięty na 9 tier. Jego fantastyczny pancerz został jeszcze bardziej ulepszony przez system TES, zawierający moduły ERA i pancerz klatkowy.

Działo zamontowane na Challengerze 2 może korzystać z pocisków L26A1 Jericho i L27A1 CHARM 3 z rdzeniem z zubożonego uranu. Mobilność zapewnia mu silnik Rolls-Royce o mocy 1200 koni lub 1500-konny diesel MTU 833. Ostateczna wersja Challengera 2 pojawi się jednak prawdopodobnie na 10 tierach z działami Rheinmetall 120mm L/55, czy nawet eksperymentalną armatą kalibru 140mm.

guest
4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
weak handed players

We stumbled over here coming from a different web address
and thought I may as well check things out. I like what I see
so now i am following you. Look forward to looking over your web page for a second time.

Black Ops 3 Cheat

Now I am ready to do my breakfast, once having my breakfast coming
yet again to read more news.

tsohost discount code

Regardless of if the price is little high until it is underneath 100 USD.