Wydarzenie: Bitwa na Łuku Kurskim – Dzień 46 z 50

Każdego dnia będzie dostępna jedna misja Kierunek północny i jedna Kierunek południowy. Powinniście ukończyć dowolną z nich:

 • Kierunek północny można ukończyć w dowolnym pojeździe poziomu IV lub wyższego;
 • Kierunek południowy można ukończyć w dowolnym historycznym pojeździe, który walczył w Bitwie na Łuku Kurskim.

19 sierpnia | Misje na dzisiaj
 • Kierunek północny: Bądź wśród 10 graczy w drużynie z największą liczbą PD 5 razy. Można ukończyć w dowolnym pojeździe IV i wyższych poziomów oprócz pojazdów historycznych;
 • Kierunek południowy: Bądź wśród 10 graczy w drużynie z największą liczbą PD 3 razy. Można ukończyć tylko w historycznych pojazdach, które walczyły w Bitwie na Łuku Kurskim.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Zagnansk1986 pisze:

  Ale tu dzisiaj wszyscy uprzejmi. I bardzo dobrze.

 2. szczecinianin pisze:

  Wszystkie bitwy zrobione na przegranych więc życze powodzenia dziś ażdemu ….Ale spoko – dzieki tym 50k przekroczyłem dziś 10 mln kredek 🙂 😛 😀 Brawo Ja 😀

 3. Eberhard Mock pisze:

  Ja przygarnąłem 440 tysi już po drugiej bitwie T-34S, polecam wszystkim. W pierwszej nikogo nie trafiłem, w drugiej trafiłem, ale nie przebiłem. Wspaniała maszyna!

 4. Michał pisze:

  Witam.50 tyś k. przygarnięte.Gorąco namawiam.Nie sprzedawajcie tej S-ki.Jest fajna ,należy tylko ją opanować.Z początkowej katastrofy 34% wygranych mam już 60%.Fakt nie grałem nią dużo,co będzie później to się okaże.Ogólnie czołgi z tierów 4-7 traktuję jako zarabiaczki.
  Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.