WGNA Q&A

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Lutek

Panowie a co zrobic jezeli mimo pobrania XVMA nadal Szarik nie szczeka?

q

bezwartosciowy wywiad. smiesza odpowiedzi typu czekamy na opinie graczy, a potem kolejna odpowiedz to opinie graczy to za malo potrzeba czasu i twardych danych. kpina i tyle. graja na zwloke zeby sprzedac max ilsoc czasu premium i czolgow premium sami nie majac pomyslu na balans

XD

“Jest to funkcja losowości decydująca o tym, w jaki sposób strzały są rozpraszane w siatce. Nie mogę podać żadnych konkretnych informacji na temat tego, co jeszcze planujemy, ale staramy się, aby było bardziej przewidywalnie i lepiej odzwierciedlało to, na co stać było dane działo.”
Czekam z niecierpliwością, żeby skupianie celownika nabrało sensu, a volleye kv-2 w locie zniknęły z gry.

Marcin

Na losowaniech na topie zawszy 3 artylerie,nawet nie mozna zagrac na topce dobrej bitwy bo sie odechciewa ale coz wasza gra wasze reguly tylko klijenta trzeba szanowac i gracza tez zeby gra byla przyjemna.

Anonimowo

Jeszcze troche i przez rng nikt nie bedzie w to gral.Zostana tylko starzy gracze a nowi beda uciekac bo co za przyjemnosc z wygrania 15-0 albo przegrania 15=0,Slaby gracz nawet nie zdazy wystrzelic w bitwie wygranej a przegranej szybko do garazu.

Anonimowo

Starzy i dobrzy gracze właśnie przestają w to grać. Wystarczy przyjrzeć się z bliska sytuacji w topowych klanach.
Gra jest obecnie robiona pod dzieciaki, które oczekują CSowego gameplay’u i power creepu, a nie zbalansowanej i stabilnej rozgrywki z domieszką taktyki.

FlamixKL

Dziś grałem około 20 bitew: 2x pod rząd El Halluf, 2x Lakeville, 3x Lotnisko, 2x Murowanka… Tryby bitwy były takie same… 🙁 Dodatkowe rozgałęzienia: Włoskie TD, Radrzeckie TD z wieżą, Chińskie SPG (smuteczek), Japońskie TD. Prawdopodobnie bedzie maraton Caernarvon AX we wrześniu 🙂 Arta premium = 🚫!

A

“Nie ma planów usunięcia SPG.”
No i najważniejsze zostało powiedziane. Gównomioty dalej zostaną i będą niszczyć tę grę. Szczególnie w ilości trzech na drużynę.

Revanche25

O mój Bozie dopiero wczoraj zacząłeś grać, trzy arty ci przeszkadzają straszne, złej baletnicy będzie przeszkadzał rąbek u spódnicy. https://www.youtube.com/watch?v=u455K5lbVYk

Maraskin

KT muszą koniecznie bustować. Is3 dostał niehistoryczne działo.

Kustosch

Przecież i tak decyzje zapadają w Mińsku, co można było wyczytać między wierszami. To trochę jak wywiady z Falathim, który wie, ale nie powie, z tym, że Frank wypowiada się inteligentniej i profesjonalniej. Ale ostatecznie i tak niewiele z tej rozmowy wynieśliśmy. Może będzie, pracujemy nad tym, przemyślimy to, na razie nie ma planów itp.
A tak w ogóle, jaka jest frekwencja na serwerze NA?

Maniek

Szarik w RUDYM 102 szczeka tylko wtedy jeśli mamy zainstalowany mod XVM. Bez moda nie szczeka.

szczeka

Szczeka bez moda, ale tylko w garażu jak klikniesz na niego dwa razy i więcej.

DGN

Kiedyś w bitwach szczekał, gdy dowódca (bodajże nazwany jak w filmie – Jan Kos) miał opracowany perk “żarówka”.
Był to dźwięk tejże żarówki.
Dawno nie grałem “Rudym” więc nie wiem, czy coś się zmieniło.

DGN

Cytat:
“Do dziś wielu graczy twierdzi, że pies szczekał na „niezmodowanym” kliencie gry, niemniej nie pojawiły się jeszcze na to dowody.”

Wydaje mi się, że to jest banalnie łatwe do sprawdzenia. Prawdopodobnie wystarczy ściągnąć wersję WoT z czasów, gdy “Rudy” został wprowadzony do bitwy i odpalić na takim niezmodowanym kliencie powtórkę bitwy na tym czołgu z dowódcą posiadającym “Szósty zmysł”. Oczywiście powtórka również powinna być z odpowiedniej wersji gry.

Link do starych wersji World of Tanks: http://wot.djgappa.com
A stare powtórki można znaleźć oczywiście na przykład na wotreplays.eu

Jak mnie najdzie ochota, to przeprowadzę taki test.

Revanche25

Nie sprawdzisz tak czy Szarki szczekał w garażu a szczekał, wie bo nie miałem XVMa. To że szczekał przy zapalonej żarówce to jest wiadome.

DGN

Czy ja gdzieś napisałem, że chcę sprawdzić, czy Szarik szczekał w GARAŻU???

W garażu szczeka do tej pory. Po kliknięciu w jego wizerunek. Bez modów.

P.S. Nie dziwię, że obecnie wszelkie egzaminy to testy… RNG pozwala je zdać nawet największym bałwanom, które później szczycą się “maturą”, “licencjatem”, czy nawet “mgrem”. :/

DGN

Hmmm.

Okazało się, że mam na dysku WoT w wersji 0.9.22.01. Odpaliłem na niej kilka starych odpowiednich powtórek z gry Rudym z dowódcą posiadającym perk “żarówka”. I Szarik nie szczeka. Jest standardowy dźwięk “żarówki”.
Spróbuję jeszcze w nocy pobrać pierwszą wersję WoT, w której wprowadzono do gry “Rudego” to jest 0.9.7 i jutro jeszcze raz przetestuję.

_Patrol

Dawno temu testowałem, Szarik nie szczekał w bitwie, a jeśli szczekał, to xvm zrył nam berety 🙂

https://youtu.be/oQ5jKbP9v1c

DGN

Mówisz, że szkoda prądu by ściągać WoT 0.9.7 i testować?

_Patrol

Pobrałem 0.9.8, pobrałem powtórkę bitwy znanej wszystkim Ozzfanki i powiem Ci, że szczekania to ja nie słyszałem.
https://imgur.com/Shwwxfk

W wolnej chwili sprawdzę jeszcze pliki gry w wersji 0.9.8.