Prosto z Supertestu: mapa Klondike

Mapa Klondike oficjalnie pojawiła się na Superteście. Lokacja ta będzie drugą już mapą, na której będziemy mogli zagrać w trybie Wielkiej Bitwy. Jeżeli wydaje się ona Wam znajoma to nic dziwnego – jest to przerobiona na zimową aurę arena o nazwie Northwest (Północny-zachód), która została wycofana z gry wraz z patchem 9.7. Warto też zaznaczyć, że wspomniana mapka będzie pierwszą zimową lokacją, która pojawi się w World of Tanks od 3 lat (ostatnią była Wichura, która zawitała w kliencie gry w 2014 roku)!

Prócz krajobrazu deweloperzy zwiększyli również (siłą rzeczy z powodu zmiany trybu) jej rozmiary (z 800×800 metrów do 1400×1400 metrów). Podczas gry dostępne będą dwa tryby, a przynajmniej tak wynika z załączonych screenów – bitwa standardowa i szturm. Ci, co mają bardziej sprawne oko, zauważyli na pewno też, że mapa ta nie jest „czystą” i powiększoną areną Northwest, ale mieszanką dwóch map – Northwest oraz… Severogorsk – areny, która została usunięta z gry w patchu 9.5.

via WoT Express


MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

2 komentarze

  1. PanceRide napisał(a):

    Mogli by dać te bitwy również na 8 i 9 poziomy

  2. q napisał(a):

    No dobra a teraz pytanie, jak sie ma ta mapa do gloryfikowanych map hd? Robią nową mape „sd” zeby potem kolejny rok tlumaczyc sie zeby ja przerobic do hd?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.