Zmiany czołgów ciężkich: Wielka Brytania, cz. III

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

19 komentarzy

 1. ANDRZEJ napisał(a):

  Jest ktoś w stanie powiedzieć w którym patchu wejdzą te poprawki do gry? Czy bedzie to 9.20 czy 9.21, a może puźniej. Z góry dzięki.

  • Bin4r napisał(a):

   Na pewno nie 9.20. W jednej z kolejnych wersji.

  • Może i gadam głupoty... napisał(a):

   Conquerora/FV215b już teraz warto zacząć grindować. 5-8 tiery są bardzo specyficzne i może być ciężko je polubić (w sumie to Księciuniu taki zły nie był jak na 7 tier). A warto sobie zaoszczędzić frustracji, bo najlepsze w linii są 9 i 10. 10 mimo swojej specyfiki jest dosyć przyjemna. Jest to jeden z niewielu HT gotowych do starć z medami.

  • Gracz napisał(a):

   Tobie słownik powinien wejść

 2. Lord napisał(a):

  „korniszon” na sterydach.. DPM o wartości prawie 3k na minutę?? Przecież to będzie większy rzeźnik niż IS3 na 8t :-/

 3. rr napisał(a):

  czy są jakieś zdjęcia jak będzie wyglądał super conq? bo póki co to pokazujecie ciągle conquerora…

  • Bin4r napisał(a):

   Screeny Super Conquerora możesz zobaczyć tutaj: klik (jeszcze nie jest gotowy). A wrzucamy też Conquerora, ponieważ model SCon. nie będzie się wiele różnił.

   • rr napisał(a):

    teraz właśnie zauważyłem, że różni się dosłownie detalami :/ spodziewałem się jakiegoś efektu wow a tu lipton… oprócz mg na wieży, dodatkowego pancerza na górnej płycie i innego jarzma działa nie różni się niczym

 4. Motonita napisał(a):

  Chyba pojebało WG z tymi zmianami?

 5. lol2x napisał(a):

  ja się pytam gdzie mój FV215b…

 6. sonic napisał(a):

  To będzie w patchu 9.21?

  • pawelstani napisał(a):

   Niee panie,to beje szybciej bo w patchu 9.20 a na test publiczny wejdzie to w trzeciej turze testu publicznego .

   • Może i gadam głupoty... napisał(a):

    Jajo prawda. Zmiany na 9.20 zostały już przedstawione. Kolejne zmiany, w tym dla IS-6 i KW-5, w następnym patchu. A następny pewnie będzie miesiąc, dwa miesiące po 9.20. A czy uwzględni te premki. Dowiemy się w swoim czasie.

 7. Może i gadam głupoty... napisał(a):

  W końcu Caernarvon będzie mógł coś odbić wieżą (i głównie na to narzekałem, bo cała reszta była dla mnie wystarczająco dobra). W ten reload coś jednak nie chce mi się wierzyć. Jest zbyt duży jak na czołg 8 tieru. Finalnie pewnie DPM będzie miał zbliżony do Patriota. I wtedy będzie całkiem dobrą alternatywą na CW, na 8 tierach. I może nawet go wtedy odkupię.

 8. dom napisał(a):

  camevron będzie rzeźnikiem z tom alfom 2900 na minute + dosyłacz + braterstwo broni + + wentylacja będzie 3300-3400 alfy na minute co 5 sekund pocisk a jeszcze racje bojowe i będzie wymiatał na turnieje będzie dobry z tym

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.