Wargaming i VRTech nawiązują współpracę, aby tworzyć atrakcyjne treści VR

Wargaming i VRTech nawiązują współpracę, aby tworzyć atrakcyjne treści VR

Wargaming informuje o zawartej umowie z firmą VRTech koncentrującą się na technologii wirtualnej rzeczywistości. Współpraca połączy rozwiązania wirtualnej rzeczywistości z grami komputerowymi i efektami specjalnymi. Firmy celują w dostarczanie wspólnych inicjatyw na rynek europejski.

Planujemy zmienić percepcję wirtualnej rzeczywistości z jednorazowego doświadczenia do bycia źródłem zabawy i rozrywki, do której będzie się wracać.” mówi Aleksandr Zezulin, dyrektor operacji R&D w Wargaming. „Przeniesienie wirtualnej rzeczywistości na nowy poziom to dla nas szansa, na której chcemy się skupić,”

„Cieszymy się ze strategicznego partnerstwa z Wargaming,” dodaje Yuri Krylov, prezes VRTech. „Wspólnie mamy możliwość zmiany rynku wirtualnej rzeczywistości.”

VRTech jest znany z dostarczania rozwiązań związanych z wirtualną rzeczywistością takich jak CinemaVR i PolygonVR. Ich stoiska VR działają już w ponad 20 największych sieciach handlowych w Rosji. Pierwsze europejskie pokazy wymienionych technologii odbędą się podczas targów gamescom 2017 – hala 2.2, stoisko D-022, sekcja biznesowa. Więcej informacji znajduje się pod adresem – http://vrtech.global/index_eng.html

Ź: Informacja Prasowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
wargamingshit

niech się walą każdy widzi ze w Europie już osiągnęli max wiec maja wyjebane tak samo będzie z vr fuck ooff bitches

krzysiu nowak

fajnie morze pogram w wota na goglach