Publikacja mikrołatki 2 maja

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
kikool

Czy u was tez rng całkowicie się zepsuło?? Przecież ta gra za chwile będzie całkiem do ****. Dzisiejsza liczba pocisków, które zniknęły przed celem to jakiś wspaniały rekord.

mr_krs

Niestety tak, a znikające pociski to ostatnio jakaś masakra

chrupek

Od pewnego czasu też to zauważyłem. Strzelam w czołg który jest jakieś 5 metrów ode mnie i do wyboru były dwie opcje strzał w niego lub w ziemię, oddaje strzał i nic pocisk rozpłynął się w powietrzu. I takie akcje zdarzają się coraz częściej.

DomDi

Znikają, lagi które zdarzają się, że klikasz żeby bujać czołg, a nagle wyjeżdżasz jak pomidor pod stado wrogów, ostatnio nawet zauważyłem, że jak dostaniesz pestkę od wroga, to nawet jak klikniesz żeby strzelić w tym samym czasie, to czołg nie słucha i trzeba klikać jeszcze raz, nie użalam się, że słaba gra przez serwery, ale utrudnia grę i to mocno. Nawet zastanawiałem się, czy nie ma to nic wspólnego z cheaterami z UA i RU

gram_od_maja

Z tymi RUS to możesz mieć rację. Wszystko to co mówisz to zaczęło się pierniczyć jak połączyli serwerki 😊. W RUS i UA (właściwie to jeden kraj) cheat to u nich standard jak u nas w czołgu zestaw naprawczy hehe

Groot

Przecież te serwery pamiętają jeszcze czasy Stalina

gram_od_maja

Najważniejsze, że nadal losuje tak bitwy, że wyniki są np. 15:3.
To oczywiste, że WG robi wszystko by gracz użył jak najwięcej swoich zasobów… a gdy mu braknie to może w desperacji kupi golda na przetopienie hehe z korzyścią dla WG.

Noi

Wiadomo jakie są czołgi na wierzchołku w maju?

chrupek

Tak.

Noi

Jakie?

Warkot

Drzewniane.

Noi

Żałosne😓

DomDi

Rinoceronte i niemiecki LT