Strzał z przeszłości №20

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

3 komentarzy
Ireneusz

Pozytywna radość pojawia się po przeczytaniu tak wysublimowanej grafiki gier komputerowych. Nawiązując do tematu to właśnie polecam na poczucie humoru i eurekę – mnóstwo kawałów o firmie Commodore gdzie dotąd taki magnetofon ma i gra swoją elektroniczną rolę. Podobno można z nim porozmawiać i zagrać w World of Tanks i play muzyki posłuchać ?
Gdzie poszedł Szanowny Pan Redaktor rykoszet.info,, a gdzie poszedł Irvin Gould ?

Odpowiedz

gdrfgsdrg

TO był jeden za najzabawniejszych trybów. Sporo się przy nim uśmiałem. <3

chcemy ten czołg

Obejrzane tydzień temu na niemieckim kanale WOT