Odbierz prezent od World of Warplanes!

Piloci!

Dobrze wiemy, że wielu z Was zostało dotkniętych restrykcjami związanymi z epidemią COVID-19 i przypuszczalnie stosujecie zasady społecznego dystansowania i osobistej kwarantanny, aby zminimalizować zagrożenie dla siebie i swoich rodzin. Wszystkich Was prosimy o postępowanie zgodnie z zasadami bezpieczeństwa i oficjalnymi zaleceniami.

Z naszej strony także robimy wszystko co w naszej mocy, aby nie narażać członków naszego zespołu, którzy nadal ciężko pracują, aby wszystko działało w grze.

Jak zawsze, Wasze bezpieczeństwo i dobre samopoczucie są dla nas najważniejsze. Chcielibyśmy wesprzeć Was w tych trudnych czasach, kiedy musicie spędzać tyle czasu w domu, dlatego mamy dla Was mały prezent!

Od 25 marca (06:00 CEST, UTC +1) do 8 kwietnia (06:00 CEST, UTC +1), nie przegapcie:

Kontratak
Nagrody doświadczenie bojowe
+50% kredytów
Jak je zdobyć: Rozegrać bitwę
Ograniczenia Misja powtarzalna

————————————————————-

Dominacja
Nagrody x1 standardowe skrzynie z zaopatrzeniem
Jak je zdobyć: Zdobyć 100 000 punktów osobistych w dowolnej liczbie bitew
Ograniczenia Misja powtarzalna

W imieniu całego naszego zespołu życzymy Wam wszystkiego dobrego w tych niełatwych czasach!

Uważajcie na siebie!

Ź: WoWP

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
2 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
tankista4

Ktoś tu chyba definicji “prezentu” nie zna.

pilot nadal

w odróżnieniu od czołgów i statków nie dali premki tylko misje – dobre i to ale mam wrażenie że nastąpiło to po go w.. burzy na ruskim forum 😉