Nowa inicjatywa dla społeczności World of Tanks!

Z radością przedstawiamy nowy projekt tankers.pl, powstający we współpracy z www.Rykoszet.info i grupą FB World of Tanks (PL), mający na celu aktywizację i wsparcie społeczności World of Tanks. Konkursy, eventy, turnieje, mnóstwo szans na integrację, rozwój i zdobycie wartościowych nagród. Każdy gracz ma szansę wziąć udział w wydarzeniach, niezależnie od doświadczenia i umiejętności. Przewidziane są nagrody zarówno dla najlepszych, jak i najbardziej zaangażowanych osób. Zapraszamy więc każdego gracza do podjęcia wyzwania! Cała inicjatywa można powieść się tylko z Waszym zaangażowaniem!

Turniej 1v1

Na pierwszy ogień zapraszamy Was na turniej 1v1 na czołgach VI poziomu Tankers 2020 V2! Do wygrania 5000 sztuk złota! Rejestracja i wszelkie potrzebne informacje dostępne są pod adresem https://tankers.pl/tankers-2020-v2/

Pokaż się innym!

Dostań się do ćwierćfinału i pokaż swoje umiejętności innym na transmisji live! Wszystkie spotkania ćwierć-, pół- i finałowe będą transmitowane na żywo z komentarzem na kanale www.twitch.tv/rykoszetinfo!

Włącz się do gry!

Masz pomysł? Chcesz wnieść coś interesującego do społeczności tankers.pl? Napisz! https://tankers.pl/kontakt/ lub przez Facebook https://www.facebook.com/tankerspl/.

guest
13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

Takie turnieje mają sens jak wygrany pokaże powtórkę, inaczej zleci się cheaterstwo.

Anonimowo

Dobrze że coś robia, dali ‘****’ z darmowym kontem premium bo duży wysyp botów albo ludzi bez monitora 🙂

Sebastian CH.

Nastał ciężki czas dla wielu osób. Problemy z pracą, firmą. Do tego dochodzi ciągły stres z tym całym virusem. Uważam że taka inicjatywa jest super. Można chociaż przez chwilę wyrwać się z tej rzeczywistości i zapomnieć o problemach obecnego świata. To wszystko po to, żeby nasza psychika też odpoczęła. Popieram takie akcje, tak jak tą od WG na 14 dni premium.
Trzymajcie się w zdrowiu…musimy to przetrwać.

Anonimowo

syf i muł

Barry!!!!!

obecną sytuacja na świcie spowoduje przewartościowania priorytetów w życiu prywatnym i spadek uzależnionych osób od gier komputerowych. Czego dowodzi powstanie tankers.pl dobry produkt nie potrzebuje reklamy. Widzieliście przez pierwsze lata sprzedaży choć jedną reklamę serka wiejskiego Piątnica? Nie. Bo promocji nie potrzebował.

Sebastian CH.

Ja widziałem reklamę tego serka. Taka starsza pani reklamuje. Zobacz na YT na pewno Ci się spodoba.

Pyszotnik

Tak samo powalone zasady jak na oficjalnych turniejach. Gratuluję moronowi c oremis uznaje za przegraną obydwu. A już miałem nadzieję na fajny i ciekawy turniej

Pyszotnik

Max 3 bitwy i jeśli ktoś ucieka to dyskwalifikacja bo to ma polegać na wymianie a nie kto kogo dogoni

Kamilos

Nie potrzeba facebook-a, wystarczy kliknąć na stronce przycisk i już 🙂

Anonimowo

a jak ktos nie ma fb? co wtedy jak mam sie zarejestrowac?

Casious

Załóż fakekonto jak masz problem z podawaniem swojej tożsamości 😉